روز مجلس
1388/07/20 15:41:00
سرویس سیاسی
رییس مجلس در دیدار با اعضای شورای مرکزی خانه مطبوعات مازندران

مسئولان باید تحمل نقادی رسانه‌ها را داشته باشند

**رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید براین که شنیدن نقد مطبوعات به نفع جامعه است اظهار داشت: همه مسئولین باید تحمل نقادی رسانه‌ها را داشته باشند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، علی لاریجانی رییس مجلس که امروز در جمع اعضای شورای مرکزی خانه مطبوعات مازندران سخن می‌گفت: خواستگاه مردمی رسانه‌ها را یکی از مهمترین ابعاد کار رسانه‌ها برشمرد.

وی افزود: البته رسانه‌ها نیز در انتقال مشکلات و مسائل باید با ظرافت خاصی عمل کنند به نحوی که بتوانند موثر واقع شوند.

رییس مجلس خاطر نشان کرد: نقد رسانه‌ها نباید تخریبی باشد و چنانچه در نحوه انعکاس مسایل جامعه به درستی عمل شود رسانه‌ها می‌توانند نقش مفیدی را ایفا کنند.

وی با تاکید بر جایگاه رسانه‌ها در نزد افکار عمومی اظهار داشت: فرزانه‌ کردن فکر مردم در ارتباط با مسایلی از جمله مباحث سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، انقلابی و اسلامی در کنار بازگو کردن مشکلات و مسائل مردم دو بعد مهم کار رسانه است .

لاریجانی با اشاره به حجم وسیع رسانه‌ها در استان مازندران اظهار داشت: انتشار نزدیک به صد نشریه در این استان نشان از حضور فعال و پرتوان اصحاب رسانه در این منطقه می‌باشد.

وی با اشاره به مشکلات مطرح شده از سوی برخی از اعضای شورای مرکزی خانه مطبوعات مازندران در این جلسه اظهار داشت: با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد حمایت‌های مالی که باید در مورد رسانه‌ها صورت گیرد مذاکره خواهم کرد .

این گزارش می‌افزاید: تعدادی از اعضای شورای مرکزی خانه مطبوعات در این نشست که آقایان احمد ناطق نوری و علی‌اصغر یوسف نژاد نمایندگان نور و ساری حضور داشتند به طرح مشکلات و مسائل کاری خود به ویژه در بخش حمایت‌های دولت در اعطای یارانه‌ کاغذ پرداخت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet