هدر موبایل
1398/06/10 17:59:34
سرویس اجتماعی
ساری:

جانبازان بالای 70 درصد از امتیاز خانواده شاهد بهره‌مند می‌شوند

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، از بررسی طرحی در راستای بهره‌مندی جانبازان بالای ۷۰ درصد از امتیاز خانواده شهدا در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
جانبازان بالای 70 درصد از امتیاز خانواده شاهد بهره‌مند می‌شوند عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، از بررسی طرحی در راستای بهره‌مندی جانبازان بالای 70 درصد از امتیاز خانواده شهدا در نشست امروز این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106359551754.jpg جانبازان,بالای,70,درصد,از,امتیاز,خانواده,شاهد,بهره‌مند,می‌شوند Icana

علی ساری در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز(یکشنبه 10 شهریورماه) کمیسیون متبوعش، گفت: طرح اصلاح تبصره ماده(61) قانون مدیریت خدمات کشوری مورد بررسی قرار گرفت که به موضوع تحصیل فرزندان ایثارگران و جانبازان 25 درصد شاغل در ارگان‌ها اشاره داشت که از مرخصی تحصیلی استفاده کنند و در پی آن استثنا قرار گیرند که در نهایت رد شد.

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: طرح دیگر در خصوص جانبازان بالای 70 درصد بود که از امتیازهای خانواده شاهد بهره‌مند شوند که پیش از این تنها شامل پدر، مادر، همسر و فرزندان شهدا می‌شد.

معرفی برنامه‌های وزرای پیشنهادی دولت در کمیسیون اجتماعی

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: در این نشست بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز حضور پیدا کرده و به ارائه برنامه‌های خود پرداخت، همچنین مونسان وزیر پیشنهادی برای وزارت گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی و حاجی میرزایی وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش در این نشست حضور پیدا کرده و به ارائه برنامه‌های خود پرداختند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)، مونسان وزیر پیشنهادی برای وزارت گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی و حاجی میرزایی وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش در این نشست حضور داشتند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet