خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/06/12 10:54:11
سرویس سیاسی
پیش‌بینی صادقی با اشاره به افزایش روابط دیپلماتیک:

اروپایی‌ها در تلاشند مانع اجرای گام سوم کاهش تعهدات برجام ‌شوند

عضو فراکسیون امید با اشاره به افزایش روابط دیپلماتیک و سفر دیپلمات‌های ایرانی به فرانسه، گفت: اروپایی‌ها در تلاشند تا مانع اجرای گام سوم کاهش تعهدات برجام ‌‌شوند.
اروپایی‌ها در تلاشند مانع اجرای گام سوم کاهش تعهدات برجام ‌شوند عضو فراکسیون امید با اشاره به افزایش روابط دیپلماتیک و سفر دیپلمات‌های ایرانی به فرانسه، گفت: اروپایی‌ها در تلاشند تا مانع اجرای گام سوم کاهش تعهدات برجام ‌‌شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201907107253277066.jpg اروپایی‌ها,در,تلاشند,مانع,اجرای,گام,سوم,کاهش,تعهدات,برجام,‌شوند Icana

محمود صادقی  در گفت‌وگو با  خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به شدت گرفتن روابط دیپلماتیک ایران و طرف‌های برجام، گفت: رئیس‌جمهور ایران و فرانسه در مکالمات تلفنی در خصوص برجام صحبت کردند، آقای عراقچی نیز به پاریس رفته تا درباره پیشنهاد آقای ماکرون صحبت کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با توجه به این شرایط اگر اروپایی‌ها در همین فرصت باقی مانده تا 15 شهریور ماه منافع جمهوری اسلامی را تامین کنند، به عنوان مثال می‌توانند موانع مبادلات بین‌المللی یا شرایط دریافت پول را رفع کنند.

وی افزود: گام اول و دوم کاهش تعهدات برجام اروپایی‌ها را به تکاپو انداخت. جمهوری اسلامی ایران طبق مفاد برجام تصمیم به اقدام متقابل گرفت و از حقوق خود به خوبی بهره‌برداری کرد لذا طرف‌های مقابل در تلاشند تا از برداشتن گام سوم کاهش تعهدات برجام جلوگیری کنند و به تعهدات برجامی خود جامه عمل بپوشانند.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: نمی‌توان خوشبین بود اما با توجه به تلاش اروپایی‌ها و روابط دیپلماتیک شکل گرفته به نظر می‌رسد اقدامی صورت بگیرد و مانع از اجرای گام سوم کاهش تعهدات برجام شوند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet