هدر موبایل
1398/06/11 20:57:48
سرویس اجتماعی
/اینستاملت/

تاکید مجلس بر اجرای گام سوم کاهش تعهدات هسته ای/ تدوام آتش‌سوزی در جنگل‌های ارسباران/ دستور رئیس جمهور برای امحای ذرت‌های آلوده

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
تاکید مجلس بر اجرای گام سوم کاهش تعهدات هسته ای/ تدوام آتش‌سوزی در جنگل‌های ارسباران/ دستور رئیس جمهور برای امحای ذرت‌های آلوده اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612108011408689.jpg تاکید,مجلس,بر,اجرای,گام,سوم,کاهش,تعهدات,هسته,ای/,تدوام,آتش‌سوزی,در,جنگل‌های,ارسباران/,دستور,رئیس,جمهور,برای,امحای,ذرت‌های,آلوده Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

علاالدین بروجردی پیام تسلیت زیر را منتشر کرده است

باسمه تعالی
انا لله و انا الیه راجعون
حاج خلیلی به رحمت ایزدی پیوست .
خبر برای همه دوستان و مردم بروجرد ناگوار بود و تاثر بر انگیز، ولی او مصداق خوبی از عبارت معروف « عاش سعیدا و مات سعیدا » بود. خوش نام زیست و پیوسته درخدمت مردم بود. از خیرین بنام شهرستان بروجرد بود و با همه وجود به بروجرد عشق می ورزید. و مهمتر از همه کربلایی بود و عاشورایی و به خوبی مزد خود را با آغاز سفر آخرت در اولین روز محرم دریافت نمود. .
اینجانب با اندوه و تاثر این مصیبت را به همه همشهریان عزیز بویژه فرزندان محترم ایشان تسلیت و تعزیت عرض مینمایم.

مسعود پزشکیان   مطلب زیر را به مناسبت فرارسیدن محرم حسینی به اشتراک گذاشته است.


غلامرضا تاجگردون  در صفحه اینستاگرام خود نوشته است

جلسات امروز کمیسیون در خصوص دو موضوع اصلی بود یکی جلسه معارفه با رئیس محترم کمیته امداد در خصوص وضعیت افراد تحت پوشش کمیته و دیگری موضوع وزیر پیشنهادی وزارت میراث فرهنگی و گردشگری بود. اگر چه مشکلات فقراء زیاد است ولی کمیسیون همواره تلاش کرده بخصوص در دو سال گذشته گوشه ای از مشکلات این عزیزان را ترمیم کند و امیدوارم بتوانیم در آینده بیشتر اصلاح و کمک کنیم .

علی اصغر یوسف نژاد  متن گفت و گوی خود با خبرگزاری خانه ملت درباره لزوم پاسخگویی دولت در قبال بازار ارز را منتشر کرده است.

محمد وحدتی هلان مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است

واکنش دکتروحدتی به تدوام آتش‌سوزی در جنگل‌های ارسباران:

در جمهوری اسلامی کمبود امکانات نداریم/ مشکل از ضعف مدیدیت است
محمد وحدتی؛ نماینده بستان آباد و رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه جنگل های ارسباران قلب تپنده آذربایجان است و جایگاه حیاتی در منطقه را دارد، اظهار داشت: ستاد مدیریت بحران استان و مسؤولان هر چه سریع تر در منطقه آتش سوزی مستقر شوند و با بررسی های دقیق نیازهای موجود و امکانات لازم را بررسی کنند تا بعد از نیازسنجی، هرچه سریع تر امکانات لازم از استان های همجوار و از تهران درخواست شود.
وی با اشاره به اینکه مجمع نمایندگان استان  آماده حل مشکلات و موانع موجود در زمینه کمبود امکانات برای مهار آتش را اعلام می کند، گفت: مسؤولان کمبودهای لازم را اعلام کنند تا نمایندگان استان با رایزنی های لازم امکانات مورد نیاز را از نهادهای کشوری درخواست کنند.
وحدتی با اشاره به اینکه بعد از سه روز آتش سوزی در منطقه ارسباران هنوز آتش مهار نشده است. بیان کرد؛ این عدم امحاء آتش در این مدت نشان دهنده مدیریت ضعیف در مهار آتش سوزی است.
وحدتی با اشاره به اینکه در جمهوری اسلامی ایران کمبود امکانات جهت مهار آتش نداریم. گفت: ضعف در مدیریت، و ناهماهنگی ها موجب شده تا از امکانات موجود بهره برداری مطلوب نداشته باشیم.
 رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی در پایان از استاندار آذربایجان شرقی درخواست کرد تا دستورات لازم را  جهت استقرار ستاد مدیریت بحران استان و دیگر مسؤولان در منطقه آتش‌سوزی ارسباران را صادر کند. چرا که مردم درخواست امحای آتش‌سوزی در ساعات آینده را دارند

روح الله حضرت پورمطلب زیر را به اشتراک گذاشته است.

ارائه گزارش سفرهای اروپایی به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی توسط وزیر امور خارجه

حضرت‌پور: در صورت عدم پایبندی غرب به تعهدات برجامی، ایران مصمم به اجرای گام بعدی کاهش تعهدات خود است

🔶 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی روح‌الله حضرت‌پور، دکتر محمد جواد #ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان بعد از ظهر امروز با حضور در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص سفرهای اخیر اروپایی و همچنین سفر به کشور فرانسه در حاشیه اجلاس گروه هفت به اعضای کمیسیون گزارش ارائه داد.

🔶 روح‌الله حضرت‌پور، نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در خصوص جزئیات این نشست گفت: در این نشست، نمایندگان پس از آنکه گزارشات آقای ظریف را دریافت کردند در خصوص شرطی کردن اقتصاد و افکار عمومی به گشایش گره‌های معیشتی در گرو مذاکره با غرب هشدار دادند.

🔶 حضرت‌پور خاطرنشان کرد: #مجلس تاکید کرد که بر اساس سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری، موضوع برجام کاملا مشخص است و در صورت عدم پایبندی غرب به تعهدات بین المللی و حقوقی خود، ایران مصمم است که گام بعدی #کاهش_تعهدات از #برجام را اجرایی کند.

قاسم احمدی لاشکی مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی

گفت و گوهای خود با خبرگزاری خانه ملت درباره وقت کشی اروپا برای اجرای اینستکس ، نظر فراکسیون مستقلین ولایی درباره وزرای پیشنهادی دولت و  میزان نیاز کشور به واردات برنج را به اشتراک گذاشته است.

وی همچنین مطالب زیر را منتشر کرده است

امیرخجسته  در صفحه اینستاگرام خود نوشته است

افتتاح بخش توسعه یافته اورژانس حاد و مرکز مهارت های بالینی بیمارستان بعثت با حضور امیر خجسته نماینده مردم همدان و فامنین نمایندکان و اعضا کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی
🔸بخش توسعه یافته اورژانس حاد و مرکز مهارت های بالینی مجتمع آموزشی درمانی بعثت با حضور نایب رئیس، عضو ارشد و دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، نماینده مردم همدان در مجلس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا، رئیس جهاددانشگاهی استان همدان و سایر مسئولان استانی افتتاح شد
🔸با توجه به ماموریت های روزافزون بیمارستان بعثت و فعالیت امداد هوایی توسعه اورژانس حاد از سال ۹۴ کلید خورده است حدود هزار و ۴۰۰ مترمربع و ۳۸ تختخواب به اورژانس قبلی بیمارستان بعثت اضافه شده است. .
🔸۷ اتاق احیای قلبی- ریوی نیز به مجموعه قبلی اضافه شده و به طرح توسعه اورژانس حاد بیمارستان بعثت حدود ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از طرف وزارت بهداشت اختصاص یافته است.

 

امیر خجسته عنوان کرد ؛ .
🔺دستور رئیس جمهور برای امحای ذرت‌های آلوده
رئیس جمهور دستور امحای ذرت‌های آلوده را داده‌اند اما دو روش در این خصوص وجود دارد، یا باید مرجوع شود یا امحا شود.
حدود ۴ سال این ذرت‌ها در گمرکات بلاتکلیف بوده است که مقرر شد تعیین تکلیف شوند.

رئیس فراکسیون #مبارزه_با_مفاسد اقتصادی مجلس:
🔹متاسفانه سرنوشت 355 هزار تن از مجموع 500 هزار تن ذرت آلوده وارداتی به کشور هنوز مشخص نبوده بلکه در هاله ای از ابهام است.
🔹این میزان ذرت سال 1395 از کشور برزیل بوسیله 13 شرکت دولتی از جمله شرکت های متعلق به زیر مجموعه #وزارت_جهاد کشاورزی به ارزش 35 میلیون #دلار وارد کشور شده است.
🔹تمامی این ذرت ها به قارچ آفلاتوکسین آلوده و بسیار خطرناک است.
🔹 برای امحای ذرت های آلوده برزیلی 200 میلیارد تومان اعتبار، 1000 روز وقت و هفت هزار کامیون سنگین نیاز است

سید جواد ساداتی نژاد جزئیات سوال از وزیر صمت را منتشر کرده است

قرارداد #سایپا با #سیتروئن محور سؤال #نماینده_مردم از وزیر «صمت»

محمدرضا منصوری عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به جزئیات جلسه عصر روز گذشته این کمیسیون گفت:
🔹 در این جلسه سوالات ۳ تن از نمایندگان سوال از آقای رحمانی مطرح و بررسی شد.
🔹 قرارداد سایپا با سیتروئن محور سؤال نماینده #کاشان و #آران_و_بیدگل از وزیر «#صمت» بود.
🔹 پس از توضیحات وزیر در نهایت نمایندگان برای ارائه گزارش‌های لازم به وی مهلت دادند

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet