هدر موبایل
1398/06/12 00:43:30
سرویس سیاسی
جمالی مطرح کرد:

اکثریت اعضای مجمع معتقدندکه تصویب CFT و پالرمو در این شرایط امتیازی برای طرف مقابل است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام به این مسئله معتقدند که اگر ما این لوایح را در حال حاضر به تصویب برسانیم در واقع امتیازی است که به طرف مقابل داده شده است.
اکثریت اعضای مجمع معتقدندکه تصویب CFT و پالرمو در این شرایط امتیازی برای طرف مقابل است نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام به این مسئله معتقدند که اگر ما این لوایح را در حال حاضر به تصویب برسانیم در واقع امتیازی است که به طرف مقابل داده شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201908107708344543.jpg اکثریت,اعضای,مجمع,معتقدندکه,تصویب,CFT,و,پالرمو,در,این,شرایط,امتیازی,برای,طرف,مقابل,است Icana

محمد جواد جمالی نوبندگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در پرسش به سوالی مبنی بر اینکه وضعیت لوایح CFT و پالرمو که تاکنون در مجمع تشخیص مصلحت نظام بلاتکلیف مانده اند، چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد؟ اظهار داشت: همانگونه که از اسم مجمع تشخیص مصلحت نظام مشخص است، یعنی چیزی فراتراز مسائل قانونی است.

وی به تحریم های یکجانبه آمریکا علیه کشورمان اشاره کرد و گفت: دولتمردان آمریکا به طریق مختلف تحریم هایی را چه در بعد اقتصادی و چه در بعد سیاسی علیه کشورمان وضع کرده اند و این تحریم ها هم به شکلی بوده است وزیر امورخارجه کشورمان را نیز شامل شده است علاوه بر این مسائل، ارتباطات بانکی و سوئیفت هم برای جمهوری اسلامی ایران گشوده نشده است لذا همه مسائلی که می توانست در عدم تصویب این لوایح تاثیرگذار باشد، شکل گرفته است.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پرسش به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به مراوداتی که با اعضای مجمع دارید نظرشان نسبت به تصویب و یا عدم تصویب این لوایح چیست؟ اظهار کرد: آن طوری که مطلع شدم اکثریت اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام به این مسئله معتقدند که اگر ما این لوایح را در حال حاضر به تصویب برسانیم در واقع امتیازی است که به طرف مقابل داده شده است و فعلا بررسی این لوایح در دستور کار اعضای مجمع نیستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet