هدر موبایل
1398/06/12 18:18:38
سرویس اجتماعی
|اینستاملت|

انتقاد از مدیریت سازمان حفاظت از محیط زیست/ پیشنهاد صادقی برای غنی سازی 20 درصد در گام سوم کاهش تعهدات هسته ای/ رشت صاحب کمربندی می شود

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
انتقاد از مدیریت سازمان حفاظت از محیط زیست/ پیشنهاد صادقی برای غنی سازی 20 درصد در گام سوم کاهش تعهدات هسته ای/ رشت صاحب کمربندی می شود اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612100583590680.jpg انتقاد,از,مدیریت,سازمان,حفاظت,از,محیط,زیست/,پیشنهاد,صادقی,برای,غنی,سازی,20,درصد,در,گام,سوم,کاهش,تعهدات,هسته,ای/,رشت,صاحب,کمربندی,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

علاالدین بروجردی در صفحه اینستاگرام خود نوشته است.

تربیت در مکتب عاشورا راه مقابله با ترفند دشمنان است

علاءالدین بروجردی دوشنبه شب در جلسه شورای اداری شهرستان بروجرد اظهار کرد: تربیت در مکتب عاشورا و بهره‌گیری از فرصت محرم و صفر راه حل واکسینه شدن در برابر نقشه‌های دشمنان است.
وی عنوان کرد: ملت خستگی‌ناپذیر ایران در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب توان مقاومت و درس ایستادگی در برابر دشمنان را از مکتب عاشورا گرفته است.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در خانه ملت خاطرنشان کرد: ملت ایران بر اساس سیاست راهبردی معمار کبیر انقلاب و با بهره‌گیری از رهنمودهای امام راحل حرکت کرده و توطئه‌های دشمنان را یکی پس از دیگری بی‌اثر کرده است.
بروجردی بیان کرد: دشمنان از صحنه‌های متعدد جنگی مانند جنگ اطلاعاتی، نفوذ و شبیخون فرهنگی علیه ملت ما استفاده کرده و شیوه‌های مختلفی را به کار بسته‌اند، همچنانی که امروزه به دنبال تغییر نگرش نسل نو نسبت به انقلاب و ساختار نظام هستند.
وی تاکید کرد: دشمنان می‌کوشند که اینگونه به نسل امروز انقلاب القاء کنند که نظام توانمندی مدیریت را ندارد و مشکلات موجود ریشه در این مسئله دارند.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه برخی‌ها در جنگ تدارک دیده دشمن با هدف تغییر نگرش در بین نسل نو انقلاب به دام افتاده‌اند.
بروجردی تصریح کرد‌: این در حالی است که ملت و کشور ایران با تقدیم ده‌ها هزار شهید استقلال، شرافت، عزت و تمامیت ارضی خود را حفظ کرده است.
وی مصونیت در برابر ترفندها و نقشه‌های دشمنان را در گرو تربیت در مکتب عاشورا دانست و ادامه داد: محرم و صفر فرصت مغتنم و مناسبی برای بهره‌گیری و درس‌آموزی از این مکتب است.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نهضت کربلا و عاشورا برای همیشه زنده و جاودانه مانده و تربیت‌یافتگان این مکتب از آن درس‌ها آموخته‌اند.

بهروز نعمتی مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است.

افزایش ظرفیت پالایشگاه‌ها مساوی با اشتغال‌زایی و محرومیت‌زدایی است .
باید هرچه سریع‌تر آیین نامه مصوبه افزایش ظرفیت پالایشگاه‌های میعانات گازی و نفت خام با استفاده از «سرمایه‌گذاری مردمی» تدوین شود، با جلوگیری از خام‌فروشی نفت، حرکت به سمت استفاده از فرآورده‌های نفتی و صنایع زیرمجموعه به‌عنوان اهداف مهم کشور با اجرای درست این مصوبه محقق خواهند شد

غلامرضا تاجگردون   مطلب زیر را درباره ساخت و سازهای بدون قاعده در حوزه انتخابیه به اشتراک گذاشته است

مثل اینکه همه با هم تعارف دارند. شهردار با شورا. شهردار با فرماندار. مدعی العموم با بقیه. تاریخها در صورتجلسات هم تعارف است مگر اینکه خبرنگاری یا نماینده پیگیری کند. در حریم بدون پروانه ساختمان میسازند کسی سراغشون نمیره چون نفوذ دارند. وسط شهر ساختمانی خارج از عرف ساخته شده و قراره شهرداری تخریب کند تعارف میکند. زمینهای وسط شهر با متراژهای بالا و کاربریهای خاص در سنوات گذشته واگذار شده و کار مربوطه انجام نشده و قرار بود تعیین تکلیف شود و نشد چون صاحب نفوذ هستند و الان هم نه تنها اقدام نکردند مدعی هم میشوند. اینها را نوشتم تا باز هم مردم شهرم و اهل رسانه که این روزها مشغول کار دیگر هستند بدانند آن طرف شهر خبرهای دیگریست. این داستان ادامه دارد. امیدوارم دستگاههای نظارتی هم که این روزها عادت کردند وسط راه برگردند پیگیری کنند. منتظریم

علی اصغر یوسف نژاد  مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است

سید کمال الدین شهریاری مطلب زیر را با اشاره به فرارسیدن12شهریور روز ملی مبارزه با استعمار به اشتراک گذاشته است

محمد وحدتی هلان متن تذکر شفاهی در جلسه علنی دوشنبه 11 شهریور 98 به وزیر راه و شهرسازی را به اشتراک گذاشته است.

روح الله حضرت پور ویدئویی از عزاداری های حسینی منتشر کرده است.

قاسم احمدی لاشکی ویدئو و متن نطق میان دستور در جلسه علنی دوشنبه 11 شهریور 98 را به اشتراک گذاشته است

محمود صادقی مطلب زیر را از حساب توئیتر خود بازنشر داده است.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی مطالب زیر را به اشتراک گذاشته است

،«غلامعلی جعفرزاده » نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی می گوید: رشت سومین شهر پرتراکم جمعیتی کشور است و با توجه به اینکه قانون تغییر کاربری اراضی دراین استان سفت و سخت اجرایی می شود موجب مهاجرت بسیاری از روستاییان به رشت شد. مهاجرتها و گسترش شهرنشینی رشت مشکلات عدیده ای را برای تردد درخیابانهای رشت به وجود آورده است. از سوی دیگر در بخش ناوگان حمل و نقل شهری درشریانهای فعلی هم با مشکل مواجه هستیم و توجیه عدم تشکیل ناوگان حمل و نقل ، نامناسب بودن شریانهای رشت است.
این نماینده مجلس ادامه میدهد: انتظار می رود در مطالعاتی که انجام شده شمال و جنوب رشت به یکدیگر متصل شوند تا شهروندان و مسافران بین شهری مجبور به تردد در داخل رشت نباشند . در حال حاضربخش اعظمی از بار ترافیکی رشت به اجبار است. پیش ازا ین رینگ قلی پور و جهاد کمر بندی رشت بود اما الان داخل شهر قرار گرفته و در واقع کمر بندی نداریم .
جعفرزاده ازهمکاری نمایندگان استان و معاون برنامه وبودجه رییس جهمور با شهرداری در تامین اعتبارات لازم دراجرای این پروژه خبرداد و تاکید کرد: بعنوان نماینده رشت تمام تلاش خود را برای تامین اعتبارات در کنار بخش خصوصی انجام میدهم.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet