ایام محرم 1398
1398/06/12 12:46:55
سرویس صحن
امیرآبادی فراهانی قرائت کرد:

بیانیه تقدیر 224 نماینده مجلس از رحمانی فضلی بدلیل جوانگرایی در انتصابات

عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه قدردانی ۲۲۴ نماینده از وزیر کشور برای انتصاب سامانی به عنوان معاون هماهنگی جدید این وزارتخانه را قرائت کرد.
بیانیه تقدیر 224 نماینده مجلس از رحمانی فضلی بدلیل جوانگرایی در انتصابات عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه قدردانی 224 نماینده از وزیر کشور برای انتصاب سامانی به عنوان معاون هماهنگی جدید این وزارتخانه را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201807103628357463.jpg بیانیه,تقدیر,224,نماینده,مجلس,از,رحمانی,فضلی,بدلیل,جوانگرایی,در,انتصابات Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 12 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی بیانیه قدردانی 224 نماینده از وزیر کشور برای انتصاب سامانی به عنوان معاون هماهنگی جدید این وزارتخانه را قرائت کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر رحمانی فضلی 

وزیر محترم کشور 

سلام علیکم 

بدینوسیله از جنابعالی بدلیل تقویت رویکرد جوانگرایى در سطوح مدیریتى وزارت کشور و بهبود و قوت هر چه بیشتر این وزارتخانه در اجرای وظایف محوله و همچنین از خدمات سه ساله جناب آقای دکتر سید سلمان سامانی در جایگاه معاونت حقوقی و پارلمانی وزارت کشور که بعنوان یکی از مدیران جوان دولت موفق شدند روابط وزارت کشور و مجلس شوراى اسلامى را در این سال ها به نحو شایسته تقویت نمایند، قدردانی مى شود.

براى ایشان که اخیرا با حکم جنابعالى به سمت معاون هماهنگى وزارت کشور منصوب شده اند آرزوى توفیق روز افزون داریم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet