خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/06/13 09:50:21
سرویس سیاسی
/اینستاملت/

آیا مکرون ناجی برجام می شود؟/ ریشه فساد نهادینه در کشور به روایت جعفرزاده ایمن آبادی/ انتقاد خجسته از تعریف مرکز آمار از مفاهیم شغل و شاغل

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
آیا مکرون ناجی برجام می شود؟/ ریشه فساد نهادینه در کشور به روایت جعفرزاده ایمن آبادی/ انتقاد خجسته از تعریف مرکز آمار از مفاهیم شغل و شاغل اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201907108494913274.jpg آیا,مکرون,ناجی,برجام,می,شود؟/,ریشه,فساد,نهادینه,در,کشور,به,روایت,جعفرزاده,ایمن,آبادی/,انتقاد,خجسته,از,تعریف,مرکز,آمار,از,مفاهیم,شغل,و,شاغل Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

علاالدین بروجردی گفت و گو خود با خبرگزاری خانه ملت درباره شروط ادامه برجام از منظر ایران را به اشتراک گذاشته است.

وی مطالب زیر را از عزاداری های محرم در حوزه انتخابیه خود منتشر کرده است.

محمدرضا عارف مطلب زیر را منتشر کرده است

ضمن تبریک به وزرای وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و میراث فرهنگی برای آقایان حاجی میرزایی و مونسان آرزوی موفقیت دارم.
در آستانه بازگشایی مدارس وزارت آموزش و پرورش باید از بلاتکلیفی در می‌آمد. در فراکسیون امید با هر دو وزیر پیشنهادی جلساتی را برگزار کردیم و در یک پروسه دموکراتیک رای‌گیری داشتیم و این رای‌گیری مبنای تصمیم‌گیری ما قرار گرفت. در آموزش و پرورش مطالبات جدی‌ای را معلمان دارند که آقای حاجی میرزایی باید با جدیت مطالبات به‌حق این قشر زحمتکش و تاثیرگذار جامعه را دنبال کند. در حوزه گردشگری بحث‌های مفصلی با آقای مونسان داشته‌ایم .با ظرفیتی که در حوزه گردشگری در ایران وجود دارد باید ۲۰۰ الی ۲۵۰ هزار فرصت شغلی به صورت طبیعی در بخش گردشگری ایجاد شود.
امیدوارم در هر دو وزارتخانه شاهد تحولاتی در چارچوب اسناد بالادستی باشیم

جهانبخش محبی نیا عکسی از جلسه با وزیر بهداشت منتشر کرده است

محمود صادقی  مطالب زیر را درباره جزئیات جلسه طرح سوال از وزیر اطلاعات منتشر کرده است.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی مطالب زیر را منتشر کرده است


امیرخجسته  از رویه مرکز امار ایران در تعریف شاغل انتقاد کرده است

سید جواد ساداتی نژاد  مطلب زیر را منتشر کرده است

سیده حمیده زر آبادی  مطلب زیر را منتشر کرده است

افراد نباید پیش از صدور حکم قضایی مورد هجمه قرار گیرند
🔘رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: در حوزه نیروی انسانی در برخی مواقع شاهد هستیم که افراد قبل از صدور حکم قضایی مورد هجمه و قضاوت قرار می‌گیرند که با آموزه‌های دینی ما کاملا مغایر بوده و مخالف قانون اساسی است.
🔘به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سیده حمیده زرآبادی روز پنجشنبه در جشنواره شهید رجایی که به مناسبت تجلیل از دستگاه‌های برتر استان قزوین با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمود علوی وزیر اطلاعات برگزار شد، افزود:صیانت از این سرمایه اجتماعی و نیروی انسانی یکی از وظایفی است که وزارت اطلاعات برعهده دارد.
🔘وی گفت: در این راستا باید این موضوع برای افکار عمومی تبیین شود که تخلف یک فرد با جایگاه و مسئولیت وی متفاوت است.
🔘زرآبادی افزود: متاسفانه بسیاری از جایگاه‌ها و نهادهای کشور مورد حمله قرار گرفته‌اند درحالیکه یک نهاد نمی‌تواند متخلف باشد.
🔘این نماینده ادامه داد: اگرچه باید با افراد متخلف در هر نهاد و جایگاهی برخورد شود  اما در عین حال باید از جایگاه‌های مقدس که مستقیما با مردم ارتباط دارند نیز صیانت شود.
🔘زرآبادی ادامه داد: در حوزه نیروی انسانی نیز در برخی مواقع شاهد هستیم که افراد قبل از صدور حکم قضایی مورد هجمه و قضاوت قرار می‌گیرند که با آموزه‌های دینی ما کاملا مغایر بوده و مخالف قانون اساسی است.
🔘وی افزود: مسئولیت وزارت اطلاعات در این زمان که دشمنان از نکات کوچک و از یک کاه کوه ساخته و به کل نظام حمله می‌کنند بسیار سخت تر است و امیدواریم با توانمندی، سعه صدر و هوشمندی برای صیانت از نیروهای انسانی، جایگاه‌های مقدس و همچنین سرمایه‌های اجتماعی کشور تلاش کنند

 سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی  مطلب زیر را منتشر کرده است

زهرا ساعی   ویدئویی از عزاداری های حسینی منتشر کرده است

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet