ایام محرم 1398
1398/06/13 10:22:40
سرویس فرهنگی
سلطانی‌فر در گفت‌وگو با خانه ملت:

حق پخش تلویزیونی مشوّقی مهم در جهت واگذاری استقلال و پرسپولیس+ فیلم

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: با وجود جلسات مکرری که در زمینه حق پخش با صدا و سیما برگزار کرده‌ایم، اما رسانه ملی هیچ اهتمامی برای اجرای قانون برنامه ششم در زمینه حق پخش ندارد.
حق پخش تلویزیونی مشوّقی مهم در جهت واگذاری استقلال و پرسپولیس+ فیلم وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: با وجود جلسات مکرری که در زمینه حق پخش با صدا و سیما برگزار کرده‌ایم، اما رسانه ملی هیچ اهتمامی برای اجرای قانون برنامه ششم در زمینه حق پخش ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201610105581488472.jpg حق,پخش,تلویزیونی,مشوّقی,مهم,در,جهت,واگذاری,استقلال,و,پرسپولیس+,فیلم Icana

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت درباره موضوع حق پخش تلویزیونی مسابقات ورزشی، حق پخش تلویزیونی را مشوقی مهم و تأثیرگذار در جهت واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس دانست و گفت: متأسفانه در این زمینه صداوسیما هیچ اهتمامی برای اجرای قانون برنامه ششم توسعه ندارد.

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: جلسات مکرری در این زمینه با صدا و سیما برگزار کرده‌ایم، ولی هیچگونه همکاری از سوی رسانه ملی در این زمینه دیده نشده است.

پیش از این نیز سلطانی فر در نشست فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به اینکه جلسات متعددی با رئیس سازمان صداوسیما درباره حق پخش تلویزیونی داشته است، گفت: متاسفانه این جلسات بی نتیجه بوده و همواره موضوع حق پخش به جلسات آتی موکول شده، لذا از نمایندگان درخواست داریم که در این زمینه به وزارت ورزش و فدراسیون کمک کنند.

بشتر بخوانید:

 

دانلود

 

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet