ایام محرم 1398
1398/06/15 12:39:14
سرویس فرهنگی
فولادگر مطرح کرد؛

حق پخش تلویزیونی از جذابیت های اصلی برای واگذاری سرخآبی ها

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل۴۴ قانون اساسی از احتمال تعیین تکلیف موضوع حق پخش تلویزیونی در قانون اداره و نظارت بر صدا و سیما خبر داد.
حق پخش تلویزیونی از جذابیت های اصلی برای واگذاری سرخآبی ها رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل44 قانون اساسی از احتمال تعیین تکلیف موضوع حق پخش تلویزیونی در قانون اداره و نظارت بر صدا و سیما خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201906107854139204.jpg حق,پخش,تلویزیونی,از,جذابیت,های,اصلی,برای,واگذاری,سرخآبی,ها Icana

حمیدرضا فولادگر  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه حق پخش تلویزیونی مسابقات ورزشی یکی از جذابیت‌ها برای واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس است، گفت: حق پخش تلویزیونی یکی از اصلی‌ترین منابع درآمدی باشگاه‌ها است که متأسفانه تا به امروز اجرایی نشده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی مهم‌ترین مسئله در واگذاری‌ها را درآمدزایی دانست و افزود: مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی روی محورهای درآمدی باشگاه‌ها کار کرده است که 6 محور احصا شده و یکی از محورها را همین موضوع حق پخش تلویزیونی است.

حمیدرضا فولادگر

 

حق پخش باید پیش از واگذاری دو باشگاه تعیین تکلیف شود

وی اضافه کرد: بسیاری از شرکت‎هایی که واگذار شده‌اند به دلیل درآمدزا نبودن به مشکل خورده‌‎اند و باید پیش از واگذاری استقلال و پرسپولیس موضوع حق پخش تعیین تکلیف شود.

وی اضافه کرد: از مسئولان صدا و سیما، دولت و تصمیم گیرندگان در این حوزه درخواست کرد که هرچه سریع‌تر موضوع حق پخش را به سرانجام برسانند.

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل44 قانون اساسی یادآور شد: در صورت بلاتکلیفی این مسئله مجلس در قانون نظارت و اداره صدا و سیما، موضوع حق پخش را تعیین تکلیف خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet