شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/06/16 12:12:33
سرویس سیاسی
سالک کاشانی:

قیام 17 شهریور برگ زرینی بر تارُک انقلاب اسلامی است

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: قیام ۱۷ شهریور برگ زرینی است بر تاریخ و دفتر انقلاب اسلامی و بیان رسوایی حکومت وابسته به نظام استکبار جهانی است.
قیام 17 شهریور برگ زرینی بر تارُک انقلاب اسلامی است نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: قیام 17 شهریور برگ زرینی است بر تاریخ و دفتر انقلاب اسلامی و بیان رسوایی حکومت وابسته به نظام استکبار جهانی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201903106599007968.jpg قیام,17,شهریور,برگ,زرینی,بر,تارُک,انقلاب,اسلامی,است Icana

احمد سالک در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به قیام 17 شهریور گفت: یکی از نقاط عطف تاریخ انقلاب اسلامی، قیام 17 شهریور است. از یک طرف برگ زرینی است بر تارُک انقلاب اسلامی و دفتر انقلاب اسلامی و از طرف دیگر بیان رسوایی حکومت وابسته به نظام استکبار جهانی است.

بازخوانی تاریخ انقلاب اسلامی به ویژه رخدادهای مهم و تاثیرگذار مثل قیام 17 شهریور درس عبرت و هدایت نسلی است که در آن صحنه‌ها نبود‌ند

17 شهریور در سرعت بخشیدن به اهداف انقلاب نقش داشت

نماینده مردم اصفهان در مجلس افزود: کشتاری که در 17 شهریور صورت گرفت، بر کسی پوشیده نیست و هزاران انسان به ویژه زنانی که با کودکان شیرخوار خود در صحنه بودند، مورد اصابت گلوله حکومت وابسته به باقیمانده حکومت شاه قرار گرفتند. اثر وضعی 17 شهریور، سرعت بخشیدن به تحقق اهداف انقلاب اسلامی و آرمان‌های حضرت امام خمینی بوده، هست و خواهد بود.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در مورد تاثیر بازخوانی تاریخ انقلاب اسلامی به ویژه رخدادهای مهم و تاثیرگذار مثل قیام 17 شهریور بر روی نسل جوان تصریح کرد: تاثیرات بسیاری برای نسل جوان دارد. بیان خاطرات انقلاب اسلامی، درس، عبرت و هدایت است یعنی هدایت نسلی که در آن صحنه‌ها نبوده و اطلاعات و اخبار را می‌شنود و تصمیم می‌گیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: بیان این مسائل در جهت ارتقاء سطح بصیرت جامعه نقش اساسی دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet