هدر موبایل
1398/06/13 19:49:34
سرویس بین الملل

دیدار سفیر قزاقستان در تهران با امیرعبداللهیان

حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل با اسخت ارازبار، سفیر قزاقستان در تهران دیدار و گفتگو کرد.
دیدار سفیر قزاقستان در تهران با امیرعبداللهیان حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل با اسخت ارازبار، سفیر قزاقستان در تهران دیدار و گفتگو کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201909107281957620.jpg دیدار,سفیر,قزاقستان,در,تهران,با,امیرعبداللهیان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین امیرعبداللهیان» دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل با اسخت ارازبار، سفیر قزاقستان در تهران دیدار و گفتگو کرد.

امیرعبداللهیان در این دیدار با اشاره به روابط میان ایران - قزاقستان گفت: باید از ظرفیت های موجود در دو کشور در جهت تقویت هر چه بیشتر روابط در عرصه های مختلف بهره برداری کرد.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل ضمن ابراز خرسندی از روابط مطلوب پارلمانی و اقدامات گروه های دوستی پارلمانی طرفین، بر توسعه همه جانبه روابط تأکید کرد.

مدیر کل بین الملل مجلس شورای اسلامی برگزاری نشست پارلمان های عضو ارواسیا را مهم خواند و خاطر نشان کرد: نقش دیپلماسی پارلمانی در توسعه مناسبات میان کشورها قابل توجه است.

وی همچنین در ادامه بر تعمیق مناسبات میان کشورهای عضو اوراسیا تأکید کرد.

اسخت ارازبار سفیر قزاقستان در تهران نیز در ادامه این دیدار ضمن ارزیابی مثبت از مناسبات میان دو کشور، بر توسعه روابط همه جانبه تأکید کرد.

وی همچنین تسهیل در روابط تجار ایرانی و قزاقستانی را در جهت گسترش روابط اقتصادی ضروری خواند.

طرفین در این دیدار به بحث و تبادل نظر پیرامون تحولات منطقه ای و بین المللی پرداختند./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet