هدر اصلی
1386/08/22 08:12:00
سرویس سیاسی

حدادعادل: تلاش دولت در رشد استان همدان چشمگیر است

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان سفر یک روزه خود به استان همدان در جمع خبرنگاران گفت: در این استان از نزدیک با مشکلات و پیشرفت ها آشنا شدیم و از نزدیک شاهد تلاش دولت در رشد استان بودیم.

به گزارش خبرنگار خانه ملت غلامعلی حدادعادل در پایان این سفر گفت: در سفر یک روزه ای که به همدان داشتیم موفق به دیدار از همه شهرستان ها نشدیم ولی شاهد پیشرفت های بسیاری در این استان بودیم.

وی در خصوص پروژه های به بهره برداری رسیده گفت: یکی از این موارد افتتاح بزرگراه ساوه - همدان بود که این بزرگراه برای تسهیل و ایمنی بسیار مفید است.

رئیس مجلس همچنین با اشاره به افتتاح دانشگاه پیان نور فامنین، بخشی از کارخانه بافتینه، حضور در کنگره 1100 شهید شهرستان ملایر و دیدار با استادان  و دانشجویان دانشگاه ملایر گفت: در این سفر علاوه بر استاندار، معاونین وزیر راه، معاون صنایع و معادن به همراه سه نفر از معاونت های وزارت علوم با ما همراه بودند و ما از نزدیک شاهد تلاش دولت در رشد استان بودیم و از نزدیک با مشکلات و پیشرفت ها آشنا شدیم که آنها را پیگیری خواهیم نمود.

حدادعادل با اشاره به ثروت های طبیعی و خدادادی استان و یکدلی مردم آن گفت: خوشبختانه همدان مشکلات اجتماعی ندارد و مسئولان با هم هماهنگ هستند و در هر بخشی که به ما گزارش شد متوجه شدیم اعتبارات بسیار مناسبی به آن بخش تخصیص داده شده است و مسئولان مصمم به انجام کار هستند و امیدواریم شاهد تحولات جدیدی در همه سطوح در آینده نزدیک در همدان باشیم.

وی در پایان خطاب به مردم همدان گفت: امیدواریم مردم همدان در انتخابات مجلس هشتم حضور پرشوری داشته باشند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet