ایام محرم 1398
1398/06/16 10:31:00
سرویس فرهنگی
زاهدی خبر داد:

ورود کمیسیون آموزش به موضوع شهریه‌های نجومی مدارس

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از ورود کمیسیون متبوعش به موضوع اخذ شهریه‌های نجومی در آستانه مهرماه خبر داد.
ورود کمیسیون آموزش به موضوع شهریه‌های نجومی مدارس رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از ورود کمیسیون متبوعش به موضوع اخذ شهریه‌های نجومی در آستانه مهرماه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904100707809273.jpg ورود,کمیسیون,آموزش,به,موضوع,شهریه‌های,نجومی,مدارس Icana

محمدمهدی زاهدی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به شروع سال تحصیلی جدید و ثبت نام مدارس، گفت: با توجه به گزارش‌های واصله مبنی بر اخذ شهریه 20 میلیون تومانی در مقطع ابتدایی و شهریه 40 میلیون تومانی در مقطع دبیرستان، کمیسیون آموزش از بعد نظارتی خود برای ورود به این حوزه استفاده خواهد کرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه در رابطه با شهریه‌های نجومی بارها تذکر داده‌ایم، افزود: آموزش و پرورش در آستانه سال جدید تحصیلی باید نظارت خود را در این حوزه جدی‌تر کند.

مردم از گزارش تخلفات مدارس ابایی نداشته باشند

زاهدی ادامه داد: مردم پس از مواجهه با چنین مواردی نباید از گزارش دادن این تخلفات ابایی داشته باشند و این موارد را باید به بازرسان آموزش و پرورش و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گزارش کنند. لازم نیست در ارائه یک گزارش تخلف، مردم اسم و آدرس خود را عنوان کنند بلکه فقط باید مشخصات مدارس متخلف را گزارش کنند تا با آن‌ها برخورد صورت گیرد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تأکید کرد: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس رأساً به این موضوع ورود خواهد کرد و از مسئولان وزارتخانه درباره اخذ شهریه‌های نجومی توضیح می‌خواهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet