هدر موبایل
1398/06/29 11:22:07
سرویس فرهنگی
آزادی خواه:

خلق آثار سینمایی فاخر به طور جدی حمایت شود

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: رقبای ایران به دنبال ناکارآمد جلوه دادن سینمای ایران هستند اما نباید کوتاه آمد بلکه باید به دنبال خلق آثار سینمایی با ارزش بود.
خلق آثار سینمایی فاخر به طور جدی حمایت شود عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: رقبای ایران به دنبال ناکارآمد جلوه دادن سینمای ایران هستند اما نباید کوتاه آمد بلکه باید به دنبال خلق آثار سینمایی با ارزش بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201902106047877587.jpg خلق,آثار,سینمایی,فاخر,به,طور,جدی,حمایت,شود Icana

احد آزادی خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره لزوم تقویت صنعت سینمای ایران گفت: باید صنعت سینما منحصر به فرد باشد؛ جمهوری اسلامی ایران در قبال کمپانی‌های بزرگ دنیا مثل هالیوود و بالیوود، ثابت کرده که ظرفیت بی‌نظیر از نظر تکنیک کاری و تولید محتوا دارد. این امر تبدیل به یک مطالبه عمومی هم ملی و هم فرا ملی شده است.

جشنواره فیلم فجر از قله‌ای‌ترین آثارسینمای ایران است که نگاه تمام دنیا معطوف به سینماگران ایران است

باید خلق آثار سینمایی فاخر را به طور جدی حمایت شود

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، افزود: کار سختی در پیش است چراکه رقیب ایران به صورت ناجوانمردانه ورود کرده و به دنبال این است تا صنعت سینمای ایران را ناکارآمد جلوه دهد به همین دلیل نباید کوتاه آمد و مبتنی بر نیازمندی‌های  اساسی جوانان و با طبقه بندی سنی، استفاده از سوژه‌ها، ژانرهای مرتبط، ظرفیت‌های ملی و مذهبی ورود کرده و خلق آثار سینمایی فاخر را به طور جدی دنبال و حمایت کنیم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه جشنواره فیلم فجر از قله‌ های‌ آثارسینمای ایران است که نگاه تمام دنیا معطوف به سینماگران ایران است، تصریح کرد: جشنواره فیلم فجر ثابت کرده که در زمینه سینما حرف بسیاری برای گفتن وجود دارد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet