ایام محرم 1398
1398/06/16 11:44:44
سرویس بین الملل
ذوالقدر در دیدار با رئیس مجلس عراق مطرح کرد:

ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت بازارچه‌های مرزی ایران و عراق

رئیس هیات پارلمانی ایران در بین المجالس آسیایی در دیدار با رئیس مجلس عراق بر بهره‌گیری از ظرفیت بازارچه‌های مرزی ایران و عراق تأکید کرد.
ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت بازارچه‌های مرزی ایران و عراق رئیس هیات پارلمانی ایران در بین المجالس آسیایی در دیدار با رئیس مجلس عراق بر بهره‌گیری از ظرفیت بازارچه‌های مرزی ایران و عراق تأکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201909107671322114.jpg ضرورت,بهره‌گیری,از,ظرفیت,بازارچه‌های,مرزی,ایران,و,عراق Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در دیدار سیده فاطمه ذوالقدر رئیس هیات پارلمانی بین المجالس آسیا با الحلبوسی رئیس مجلس عراق، نماینده ایران ضمن ابلاغ سلام دکتر لاریجانی ریاست مجلس شورای اسلامی، بر تحکیم و تقویت روابط اقتصادی و فرهنگی میان دو کشور تاکید و بیان کرد: بازارچه های مرزی می تواند فرصت اقتصادی مناسبی برای گسترش هرچه بیشتر روابط اقتصادی میان دو کشور باشد که باید از این ظرفیت بهره لازم را برد.

هیات پارلمانی ایران در عراق

 

ذوالقدر در ادامه افزود: انتظار می رود همانطور که در روزهای سخت حمله داعش مردم و دولت ایران در کنار مردم و دولت عراق بودند، هم اینک در برابر تحریم های ظالمانه که علیه ایران و مردم شریف آن روا داشته اند، عراق نیز همراه و حامی ایران باشد.

 

 

لازم به ذکر است در این دیدار هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور، فیروزه در مجلس  و جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet