ایام محرم 1398
1398/06/20 01:33:23
سرویس سیاسی
آزادی‌خواه:

برداشتن گام سوم پاسخی در برابر عدم استقلال سیاسی قاره سبز است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد برداشتن گام سوم پاسخی در مقابل عدم استقلال سیاسی و اقتصادی اروپایی ها و خروج یکجانبه آمریکا از برجام است.
برداشتن گام سوم پاسخی در برابر عدم استقلال سیاسی قاره سبز است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد برداشتن گام سوم پاسخی در مقابل عدم استقلال سیاسی و اقتصادی اروپایی ها و خروج یکجانبه آمریکا از برجام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201902106047877587.jpg برداشتن,گام,سوم,پاسخی,در,برابر,عدم,استقلال,سیاسی,قاره,سبز,است Icana

احد آزادی خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به اینکه امروزه برنامه جامع اقدام مشترک در شرایط پیچیده ای قرار دارد، گفت: در واقع ترامپ با تصمیم خودش مبنی بر خروج یکجانبه ایالات متحده از برجام موجب شد تا دستاویزهای ظالمانه غربی ها در حوزه هسته ای از بین برود.

گزارش های آژانس بین المللی انرژی اتمی گواه بر پایبندی ایران در برجام است

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در این راستا، اظهار کرد: بر این اساس جمهوری اسلامی طبق تعهدی که به توافقنامه بین المللی برجام داشت بدون هیچ کم و کاستی تعهداتش را اجرایی کرد و آژانس بین المللی انرژی اتمی نیز آن را تایید می کند.

وی با اشاره به اینکه اروپایی ها پس از خروج آمریکا نتوانستند جلوی آسیب های بدعهدی اقدامات واشنگتن را بگیرند، ادامه داد: این امر در حالیست که متاسفانه خودشان نیز از استقلال سیاسی و اقتصادی برخوردار نبوده و هیچ یک از تعهدات مبتنی بر برنامه جامع اقدام مشترک را که بر عهده داشتند را محقق نکردند.

احد آزادیخواه در فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و شفاف سازی

ایران بر اساس چارچوب شفاف و مبتنی بر مفاد برجام اقدام به کاهش سطح بندی شده تعهدات می کند

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه اکنون مقامات کشورمان بر اساس چارچوب شفاف و مبتنی بر مفاد برجام اقدام به کاهش سطح بندی شده تعهدات می کنند، تصریح کرد: این دسته از اقدامات جمهوری اسلامی ایران نمی تواند دستاویزی برای غربی ها باشد زیرا خودشان بهتر از هر فردی دیگری از متن برجام را می دانند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی اروپایی ها دیگر نمی توانند به صدور بیانیه و برگزاری نشست اکتفا کنند، خاطرنشان کرد: برجام در مرحله ای قرار گرفته که نیاز به اقدام عملی برای نجات یافتن دارد زیرا کالبد این توافقنامه از سوی خود غربی ها دچار خدشه شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet