ایام محرم 1398
1398/06/18 09:20:00
سرویس اقتصادی
افضلی:

خرید هواپیمای دست دوم اروپایی یا هواپیمای روسی؛ نباید تمام تخم مرغ‌هایمان را در یک سبد بگذاریم

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: نظر من در مورد خرید هواپیماهای دست دوم اروپایی یا خرید هواپیماهای نو روسی این است که ما نباید تمام تخم مرغ‌هایمان را در یک سبد بگذاریم، زیرا محدود کردن حق انتخاب شاید در آینده برای ما مشکل ساز خواهد شد.
خرید هواپیمای دست دوم اروپایی یا هواپیمای روسی؛ نباید تمام تخم مرغ‌هایمان را در یک سبد بگذاریم عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: نظر من در مورد خرید هواپیماهای دست دوم اروپایی یا خرید هواپیماهای نو روسی این است که ما نباید تمام تخم مرغ‌هایمان را در یک سبد بگذاریم، زیرا محدود کردن حق انتخاب شاید در آینده برای ما مشکل ساز خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902100588564716.jpg خرید,هواپیمای,دست,دوم,اروپایی,یا,هواپیمای,روسی؛,نباید,تمام,تخم,مرغ‌هایمان,را,در,یک,سبد,بگذاریم Icana

سیدحسین افضلی عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت: در شرایط کنونی رویکردهای متفاوتی برای نوسازی ناوگان حمل و نقل هوایی کشور مطرح است که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند.

حسین افضلی در نطق میان دستور سه شنبه 8 خرداد 1397

برخی از مدیران موضوع خرید هواپیماهای دست دوم اروپایی را مطرح کرد و برخی دیگر موضوع خرید هواپیماهای دست اول روسی را پیشنهاد می دهند

نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برخی از مدیران موضوع خرید هواپیماهای دست دوم اروپایی را مطرح کرد و برخی دیگر موضوع خرید هواپیماهای دست اول روسی را پیشنهاد می دهند.

اولویت اصلی در خرید هواپیما، حفظ امنیت مسافران و سرنشینان است

وی تصریح کرد: به نظر من اولویت اصلی در خرید هواپیما، حفظ امنیت مسافران و سرنشینان است، زیرا بروز هر گونه مشکل در این رابطه هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ روانی تبعاتی را به دنبال خواهد داشت.

مانع سازی تحریم ها بر سر راه حمل و نقل هوایی

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: متأسفانه تحریم ها در حوزه حمل و نقل هوایی اثر مستقیم گذاشته و ایرلاین ها برای تأمین قطعات و تجهیزات مورد نیاز با مشکل روبه رو شدند، البته شرکت های هواپیمایی کشورمان با تجربه بسیار بالا توانسته از سد موانع تحریمی عبور کرده و مشکلات را تا حدودی حل کنند.

در حوزه خرید هواپیما نباید تمام تخم مرغ‌هایمان را در یک سبد بگذاریم

افضلی گفت: نظر من در مورد خرید هواپیماهای دست دوم اروپایی یا خرید هواپیماهای نو روسی این است که ما نباید تمام تخم مرغ‌هایمان را در یک سبد بگذاریم، زیرا محدود کردن حق انتخاب شاید در آینده برای ما مشکل ساز خواهد شد.

عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: اگر ما تنها به دنبال خرید به یک روش باشیم، قطعا این مسئله انحصار ایجاد کرده و مشکل ساز خواهد بود، از این رو ما باید از روش های متنوع و شرکت های مختلف برای تأمین نیازهای ناوگان حمل و نقل هوایی کشور استفاده کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet