ایام محرم 1398
1398/06/21 08:18:11
سرویس فرهنگی
مطهری:

باید از طریق سینما در جهت رساندن پیام انقلاب گام برداشت

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: سینمای ایران بعد از انقلاب رشد چشمگیری داشته بنابراین باید در جهت رساندن پیام انقلاب اسلامی به دنیا از طریق سینما تلاش کرد.
باید از طریق سینما در جهت رساندن پیام انقلاب گام برداشت عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: سینمای ایران بعد از انقلاب رشد چشمگیری داشته بنابراین باید در جهت رساندن پیام انقلاب اسلامی به دنیا از طریق سینما تلاش کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201610107278525301.jpg باید,از,طریق,سینما,در,جهت,رساندن,پیام,انقلاب,گام,برداشت Icana

علی مطهری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت گفت: سینما ابزاری بسیار قوی برای پیام رسانی است و باید از این ابزار استفاده شود. گاهی تاثیر یک فیلم سینمایی بیشتر از چندین کتاب است بنابراین باید از این ابزار به درستی استفاده شود.

سینمای ایران بعد از انقلاب بسیار پیشرفت کرده بنابراین باید در جهت رساندن پیام انقلاب از طریق سینما گام برداشت

باید در سینما موضوعات مبتلا به جامعه مطرح شود

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: باید در سینما موضوعات مبتلا به جامعه مطرح شود به عنوان مثال باید موضوعی در فیلم‌های سینمایی مطرح شود که فراگیری آن به گونه‌ای باشد که بیش از 50 درصد مشکلات مردم را شامل شود. گاهی سوژه‌هایی انتخاب می‌شود که مشکل 5 درصد مردم است و خیلی موثر نیست؛ باید از سینما به بهترین نحو استفاده شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در مقایسه سینمای ایران و جهان با بیان اینکه سینمای ایران بعد از انقلاب پیشرفت بسیار خوبی داشته، تصریح کرد: در حال حاضر در دنیا فیلم‌های ایرانی مشهور است و مشتری نیز دارد و باید تلاش شود تا در جهت رساندن پیام انقلاب اسلامی به دنیا گام برداشته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet