ایام محرم 1398
1398/06/17 14:29:51
سرویس سیاسی
| واکنش ها به توهین یکی از سخنرانان علیه مجلس |

کاتب: توهین به کارگزاران نظام در  ادب حسینی جایی ندارد

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی گفت: وحدت و انسجام و پرهیز از کشاندن اختلافات به سطح جامعه محور پیروزی ما در شرایط کنونی بر دشمنان است.
کاتب: توهین به کارگزاران نظام در  ادب حسینی جایی ندارد نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی گفت: وحدت و انسجام و پرهیز از کشاندن اختلافات به سطح جامعه محور پیروزی ما در شرایط کنونی بر دشمنان است. https://cdn.icana.ir/d/019/201901106589860681.jpg کاتب:,توهین,به,کارگزاران,نظام,در, ادب,حسینی,جایی,ندارد Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا کاتب با اشاره به اظهارات هتاکانه یکی از سخنرانان  تهران به مجلس و نمایندگان گفت: امروز کشور در شرایطی قرار دارد که وحدت و انسجام بیش از گذشته اهمیت دارد و حفظ نظام که به گفته امام راحل از اوجب واجبات است، با وحدت محقق می شود.
وی افزود: احترام کارگزاران نظام و صیانت از ارکان حکومت جمهوری اسلامی یعنی قوای سه گانه بر همه کسانی که به نوعی صدا و تریبون دارند، واجب است.
رئیس کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس با انتقاد از ادبیات تند به کار رفته در سخنرانی یکی از سخنرانان مشهور بیان کرد: توهین حتی بنا به حق گویی و انتقاد صحیح پذیرفته نیست و بی شک هر کسی برای بیان نظر و انتقاد خود بخواهد توهین و هتاکی کند، از ادبیات شیعه و از ادبیات حسینی به دور است، چرا که مکارم اخلاق و رعایت حرمت کارگزاران نظام اسلامی همواره مورد تاکید پیامبر(ص) و ائمه (ع) بوده است./

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet