هدر موبایل
1398/06/19 10:36:00
سرویس اجتماعی
یارمحمدی:

منطقه آزاد چابهار چه تاثیر در توسعه گردشگری استان سیستان و بلوچستان دارد؟

عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس،با اشاره به ظرفیت‌های بی بدیل منطقه آزاد چابهار در جذب توریست‌های خارجی و داخلی، گفت: مدیریت افراد بومی مسیر توسعه گردشگری استان سیستان و بلوچستان را هموارتر کرده است.
منطقه آزاد چابهار چه تاثیر در توسعه گردشگری استان سیستان و بلوچستان دارد؟ عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس،با اشاره به ظرفیت‌های بی بدیل منطقه آزاد چابهار در جذب توریست‌های خارجی و داخلی، گفت: مدیریت افراد بومی مسیر توسعه گردشگری استان سیستان و بلوچستان را هموارتر کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201702103964741366.jpg منطقه,آزاد,چابهار,چه,تاثیر,در,توسعه,گردشگری,استان,سیستان,و,بلوچستان,دارد؟ Icana

علیم یارمحمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با تاثیر منطقه آزاد چابهار بر توسعه گردشگری استان سیستان و بلوچستان، گفت: چابهار یکی از مناطق آزاد ایران است که با توسعه‌ی کارکردهای گردشگری به عنوان یکی از اهداف توسعه‌ای، می تواند تحقق بخش توسعه‌ی منطقه‌ای در جنوب شرق کشور باشد.

مدیریت افراد بومی مسیر توسعه گردشگری استان سیستان و بلوچستان را هموارتر کرده است

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی، افزود:  متاسفانه مدیریت این منطقه دائما در حال تغییر بوده و موفقیت مقبولی در بسترسازی جایگاه منطقه آزاد چابهار نداشته است، هر چند اخیراً با مدیریت‌ افراد بومی که اطلاعات و ارتباطات بسیار خوبی در اختیار دارند، مسیر پیشرفت منطقه آزاد چابهار و توسعه گردشگری استان سیستان و بلوچستان هموارتر شده است. 

ظرفیت‌های بی بدیل منطقه آزاد چابهار در جذب توریست‌های خارجی و داخلی

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به ظرفیت‌های منطقه آزاد چابهار در جذب توریست خارجی و داخلی، تصریح کرد: وجود جاذبه‌های گردشگری، فرهنگی غنی مردم این خطه از کشور و فرصت‌های سرمایه‌گذاری از پتانسیل گردشگری در تنها بندر اقیانوسی کشور آینده‌ای مثبت را برای فعال‌سازی امر گردشگری در جنوب شرق کشور ترسیم نموده است.

بندر چابهار

بیشتر بخوانید: 

عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس، یادآور شد: تحول در نظام مدیریت گردشگری منطقه و جهت گیری به سوی مدیریتی واحد و همه جانبه‌نگر با مشارکت و همفکری مردم محلی در تمامی مراحل برنامه‌ریزی و اجرای طرح‌های توسعه گردشگری می‌تواند مسیر توسعه استان و منطقه آزاد چابهار را متحول کرده و بیشترین تاثیر را در توسعه ی توریسم منطقه داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet