ایام محرم 1398
1398/06/17 14:28:45
سرویس سیاسی
| واکنش‌ها به توهین یکی از سخنرانان علیه مجلس |

نانواکناری: بی اطلاعی از مفهوم دو فوریت، زمینه ساز توهین یک سخنران شد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد توهین یکی از سخنرانان علیه قوه مقننه موجب وهن مجلس می شود زیرا ارکان نظام را تضعیف می کند.
نانواکناری: بی اطلاعی از مفهوم دو فوریت، زمینه ساز توهین یک سخنران شد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد توهین یکی از سخنرانان علیه قوه مقننه موجب وهن مجلس می شود زیرا ارکان نظام را تضعیف می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201603104711366908.jpg نانواکناری:,بی,اطلاعی,از,مفهوم,دو,فوریت،,زمینه,ساز,توهین,یک,سخنران,شد Icana

ولی الله نانواکناری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در واکنش به اظهارات و توهین یکی از سخنرانان به قوه مقننه، گفت: سخنرانان و افراد صاحب تریبون حق ندارند در سخنانشان و موضع گیری ها از حرف های رکیک، بی ادبانه و زشت استفاده کنند.

نماینده مردم بابلسر و فریدون کنار در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اگر افراد سخنانشان را مستدل و منطقی مطرح کنند حتما دلسوزانه خواهد بود اما در غیر این گونه اهانت ها پذیرش و تحمل نمی شود.

صاحبان تریبون نباید از ادبیات توهین آمیز نسبت به همدیگر استفاده کنند

وی با اشاره به اهمیت جایگاه منبری ها، صاحبان تریبون و افراد متدین، ادامه داد: افرادی که به اقتدار نظام و منافع ملی اعتقاد دارند، باید انتقادات را از یکدیگر بپذیرند و از ادبیات توهین آمیز نسبت به همدیگر استفاده نکنند؛ در واقع چنین مسائلی در شان و شخصیت انسانی نیست و افراد هم قبول ندارند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: باید اذعان کرد اظهارات خارج از نزاکت از سوی افکار عمومی پذیرفته نمی شود.

اظهارات خارج از نزاکت از سوی افکار عمومی پذیرفته نمی شود

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس دهم با یادآوری اینکه مساله شفافیت آراء نمایندگان در نوبت بررسی است و فقط دو فوریت آن رای نیاوره و سخنرانی که به مجلس توهین کرده، از این موضوع بی اطلاع بوده است، خاطر نشان کرد: چنین سخنانی که نسبت به قوه مقننه مطرح شده موجب وهن مجلس شورای اسلامی می شود زیرا ارکان نظام را تضعیف می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet