ایام محرم 1398
1398/06/19 10:24:00
سرویس اقتصادی
مفتح:

قیمت ارز پایین‌تر از نرخ فعلی است

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسابات مجلس می‌گوید نرخ ارز هنوز بالاتر از قیمتی است که شاخص‌های اقتصادی مانند تورم تعیین می‌کنند.
قیمت ارز پایین‌تر از نرخ فعلی است عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسابات مجلس می‌گوید نرخ ارز هنوز بالاتر از قیمتی است که شاخص‌های اقتصادی مانند تورم تعیین می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201801100635113738.jpg قیمت,ارز,پایین‌تر,از,نرخ,فعلی,است Icana

محمدمهدی مفتح عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسابات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره ثبات در بازار ارز، گفت: نرخ ارز هنوز بالاتر از قیمتی است که شاخص‌های اقتصادی مانند تورم و...تعیین می‌کنند.

تلاطم های بازار ارز کاهش پیدا کرده است

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر تلاطم های بازار ارز کاهش پیدا کرده است، افزود: سیاست‌های کلی کشور، قدرت دفاعی و نظامی، روحیه بالا و اعتماد مردم و سیاست های اقتصادی بانک مرکزی موجب تزریق آرامش به بازار ارز شد.

نرخ دلار و یورو شاخص مهمی در تعیین قیمت‌های بازار است، نرخ ارز بر سطح عمومی قیمت‌ها در روستاها و معیشت تمامی دهک‌ها موثر است

وی اظهار کرد: باید با اتخاذ روش‌های ویژه و تداوم به کارگیری سیاست های مذکور، نرخ‌ ارز به قیمت واقعی و منطبق بر شاخص های اقتصادی نزدیک شود.

نرخ دلار و یورو شاخص مهمی در تعیین قیمت‌های بازار است

این نماینده مردم در مجلس دهم در گفت و گو با خانه ملت با بیان اینکه نرخ دلار و یورو شاخص مهمی در تعیین قیمت‌های بازار است، اضافه کرد: نرخ ارز بر سطح عمومی قیمت‌ها در روستاها و معیشت تمامی دهک‌ها موثر است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسابات مجلس اسلامی ادامه داد: هرچه نرخ دلار و یورو کاهش پیدا کند، سطح عمومی قیمت ها نیز کم شده، در نتیجه زندگی مردم بهتر می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet