ایام محرم 1398
1398/06/21 01:10:23
سرویس سیاسی
جعفرزاده ایمن‌آبادی:

گام سوم را با تاسی از مکتب عاشورا برداشتیم

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: انقلاب اسلامی و جنگ هشت ساله را با آموزه ها و مکتب عاشورای حسینی(ع) پیش بردیم و توطئه های مختلف را خنثی کردیم و امروز اینجا هستیم.
گام سوم را با تاسی از مکتب عاشورا برداشتیم نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: انقلاب اسلامی و جنگ هشت ساله را با آموزه ها و مکتب عاشورای حسینی(ع) پیش بردیم و توطئه های مختلف را خنثی کردیم و امروز اینجا هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201907102379283252.jpg گام,سوم,را,با,تاسی,از,مکتب,عاشورا,برداشتیم Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به استقبال از عاشورای امام حسین(ع) گفت: مگر می شود از ماتم و عزا استقبال کرد؟ استقبال در شرایطی به وجود می‌آید که طرف مقابل هم باید عزیز باشد و از آن خیر ببینیم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: ما از محرم درس مقاومت، آزادگی ،ایستادگی ،جوانمردی، اقتدار و بسیاری از واژه ها را می گیریم که قابل شمارش نیست و کتاب ها کم می آورند.

بیشتر بخوانید:

 

باید شمر زمانه خود را بشناسیم. طرف مقابل از انجام هیچ ظلمی خودداری نمی کند؛ اگر یک روزی آب را بر خاندان امام حسین (ع) قطع کردند؛ امروز جلوی داروهای ضروری برای بیماری های صعب العلاج را گرفتند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه ما با همین درس هایی که از عاشورا گرفتیم ۴۰ سال انقلاب را پیش بردیم، مطرح کرد: از آموزه ها و مکتب عاشورای حسینی ، جنگ هشت ساله را پیش بردیم و توطئه های مختلف را خنثی کردیم و امروز اینجا هستیم در محرم سال ۹۸  و با استمرار زورگویی های آمریکا  کاهش تعهدات برجامی را پیگیری کردیم.

وی با بیان اینکه در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) با درس هایی که از مقاومت عاشورا گرفتیم وارد گام سوم شدیم، تاکید کرد: هیچ قدرتی جلودار این ملت نیست؛ چرا که هر چه بیشتر ما تعامل و سکوت کردیم؛ کشورهای اروپایی بیشتر جری شدند.

جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به تحریم های ظالمانه آمریکا و برخی اروپایی ها مطرح کرد: باید شمر زمانه خود را بشناسیم. طرف مقابل از انجام هیچ ظلمی خودداری نمی کند؛ اگر یک روزی آب را بر خاندان امام حسین (ع) قطع کردند؛ امروز داروهای ضروری برای بیماری های صعب العلاج را قطع کردند و جلوی آن را گرفتند ؛ امروز غذای کودکان و مشکلات بیماران خاص مد نظر است و می‌بینیم که یک هجمه سنگینی را لشکر دشمن تدارک دیده است.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با بیان اینکه ملاحظات دیپلماتیک  نباید منافع ملی را تحت الشعاع قرار دهد ،تصریح کرد: زمانه باشکوه این انقلاب است تا بدین جای کار ، این انقلاب به تأسی از آموزه های صحرای کربلا ، قیام عاشورا  و خون شهدای ما بارور شده است، من فکر می کنم  با تاسی از فرهنگ و مکتب عاشورا و با توجه به ورود به گام سوم شکست و خوار بودن و ذلیل بودن دشمن را همه دنیا دیدند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet