ایام محرم 1398
1398/06/19 10:27:00
سرویس سیاسی
پورمختار با تاکید بر بازگشت اروپایی‌ها به توافق:

کاهش تعهدات برجام منطقی و طبق برنامه اجرا شده است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با تاکید بر بازگشت اروپایی‌ها به توافق، گفت: کاهش تعهدات برجام منطقی و طبق برنامه از پیش اعلام شده بود که در سه مرحله اجرا شده است.
کاهش تعهدات برجام منطقی و طبق برنامه اجرا شده است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با تاکید بر بازگشت اروپایی‌ها به توافق، گفت: کاهش تعهدات برجام منطقی و طبق برنامه از پیش اعلام شده بود که در سه مرحله اجرا شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/57407.jpg کاهش,تعهدات,برجام,منطقی,و,طبق,برنامه,اجرا,شده,است Icana

محمدعلی پورمختار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با یادآوری اجرای گام سوم کاهش تعهدات برجام، گفت: اقدام ایران در کاهش تعهدات برجام به‌جا و پاسخ مرحله‌‌‌ای مناسبی است زیرا طرف‌های مقابل انتظار دارند که ایران به تنهایی به تعهدات برجام پایبند بماند ولی خودشان به هیچ کدام از تعهدات عمل نکنند. هشدارهای ایران و کاهش تعهدات منطقی و طبق برنامه از پیش اعلام شده بوده است.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اروپایی‌ها فرصت تغییر رفتار داشتند اما هیچ حرکتی در مسیر تعهدات نکردند، لذا جمهوری اسلامی هم دیگر دلیلی برای اجرای برجام ندارد البته که ما در چارچوب توافق تعهداتمان را کاهش دادیم.

پورمختار افزود: جمهوری اسلامی ایران از ظرفیت‌های بالایی در حوزه تحقیق و توسعه برخوردار است و در این گام سوم به بسط و توسعه آن خواهیم پرداخت، ایران تنها زمان‌ها را کاهش داده و لذا نقض برجامی صورت نگرفته است.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: اروپایی‌ها طرف برجام باید در این فرصت مجدد به برجام برگردند و به تعهدات خود جامه عمل بپوشانند. اروپایی‌ها باید دست از شعار بردارند، متاسفانه رفتارهای آنها بیانگر عدم اراده آنها در اجرای تعهدات است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet