هدر موبایل
1398/06/18 15:47:43
سرویس سیاسی
وکلای ملت در حساب های توئیتر خود چه نوشته اند

قدردانی وکلای ملت از دستور قاضی القضات برای بازبینی احکام پرونده های قضایی اخیر | انتقاد از ادبیات یکی از سخنرانان درباره مجلس

نمایندگان مجلس به بیان دیدگاه ها و دغدغه های خود در شبکه اجتماعی توئیتر می پردازند.
قدردانی وکلای ملت از دستور قاضی القضات برای بازبینی احکام پرونده های قضایی اخیر | انتقاد از ادبیات یکی از سخنرانان درباره مجلس نمایندگان مجلس به بیان دیدگاه ها و دغدغه های خود در شبکه اجتماعی توئیتر می پردازند. https://cdn.icana.ir/d/019/125798.jpg قدردانی,وکلای,ملت,از,دستور,قاضی,القضات,برای,بازبینی,احکام,پرونده,های,قضایی,اخیر,|,,انتقاد,از,ادبیات,یکی,از,سخنرانان,درباره,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند. در همین راستا نمایندگان مجلس به بیان دیدگاه ها و دغدغه های خود در شبکه اجتماعی توئیتر می پردازند.

محمود صادقی مطالب زیر را منتشر کرده است.

محمدرضا بادامچی مطلب زیر را توئیت کرده است . چهره های مختلفی در مجلساز فراکسیون ولایی و امید و مستقلین ولایی به احکام صادره درباره پرونده های اخیر انتقاد داشتند . امروز آیت الله رئیسی دستور باز بینی و بررسی مجدد این پرونده ها را داده است.

سید فرید موسوی  ، احمد امیرآبادی فراهانی  نیز مطالب زیر را درباره احکام صادره اخیر منتشر کرده است فلاحت پیشه از ادبیات یکی از سخنرانان درقبال مجلس و مطالب مطرح شده توسط وی درباره شفافیت عملکرد مجلس انتقاد کرده است. علیرضا رحیمی و بهروز نعمتی، اعضاء هیات رییسه مجلس نیز مطلبی درباره همین موضوع توئیت کرده اند.

 

 

 


 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet