شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/06/19 09:35:21
سرویس فرهنگی
سلامی از دستور رئیس سازمان برنامه و بودجه خبر داد؛

تخصیص 2100 میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات فرهنگیان

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با یادآوری اختصاص رقم ۲ هزار میلیارد تومان در بودجه سال ۹۸ برای اجرای نظام رتبه بندی، عنوان کرد: این رقم با ۱۰ درصد افزایش برای پرداخت مطالبات فرهنگیان در نظر گرفته شده که دستور تخصیص آن نیز اخیرا از سوی رئیس سازمان برنامه و بودجه صادر شده است.
تخصیص 2100 میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات فرهنگیان نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با یادآوری اختصاص رقم 2 هزار میلیارد تومان در بودجه سال 98 برای اجرای نظام رتبه بندی، عنوان کرد: این رقم با 10 درصد افزایش برای پرداخت مطالبات فرهنگیان در نظر گرفته شده که دستور تخصیص آن نیز اخیرا از سوی رئیس سازمان برنامه و بودجه صادر شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201807108300949538.jpg تخصیص,2100,میلیارد,تومان,برای,پرداخت,مطالبات,فرهنگیان Icana

محمود نگهبان سلامی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به وعده وزیر آموزش و پرورش در خصوص پرداخت مطالبات فرهنگیان اعم از پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان و مطالبات حق التدریسان، اظهار کرد: یکی از انتظارات نمایندگان پرداخت مطالبات فرهنگیان بود که قول‌های مساعد خوبی در این زمینه از وزیر آموزش و پرورش شنیده شد.

نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی افزود: در زمان تصویب لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق مجلس، نمایندگان مبلغ 2 هزار میلیارد تومان را برای اجرای نظام رتبه بندی در بودجه سال 98 در نظر گرفتند که با دستور رئیس سازمان برنامه و بودجه مقرر شده است این رقم با 10 درصد افزایش به منظور پرداخت مطالبات فرهنگیان تخصیص یابد.

نگهبان سلامی

 

وی اضافه کرد: این خبر در آستانه مهرماه می‌‎تواند خبر خوشی برای فرهنگیان باشد و امیدواریم همه فرهنگیان بتوانند مطالبات خود را به تدریج دریافت کنند.

نگهبان سلامی اضافه کرد: هرچند این رقم را مجلس برای اجرای نظام رتبه بندی در نظر گرفته بود اما به هر شکل تصمیم بر این شده است که این رقم به مطالبات فرهنگیان اختصاص یابد و بخش مهمی از این مطالبات تا پیش از مهرماه پرداخت شود. شاید به این دلیل که این رقم برای اجرای نظام رتبه بندی کافی نیست.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآور شد: این تصمیمات با هماهنگی و دستور رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه اجرایی شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet