ایام محرم 1398
1398/06/20 14:58:28
سرویس سیاسی
اکبری با اشاره اجرای گام سوم کاهش تعهدات برجامی:

توافق هسته ای اجازه کاهش تعهدات را به ایران داده است

ضو فراکسیون امید در مجلس تاکید دارد که روش دولت برای کاهش تعهدات به صورت گام به گام اقدام درستی به شمار می رود که از آن حمایت می کنیم.
توافق هسته ای اجازه کاهش تعهدات را به ایران داده است ضو فراکسیون امید در مجلس تاکید دارد که روش دولت برای کاهش تعهدات به صورت گام به گام اقدام درستی به شمار می رود که از آن حمایت می کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201901104081905530.jpg توافق,هسته,ای,اجازه,کاهش,تعهدات,را,به,ایران,داده,است Icana

علی اکبری عضو کمیسیون کشاورزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اجرای گام سوم کاهش تعهدات برجام از سوی ایران، گفت: اروپایی ها در یکسال و نیم گذشته نشان دادند که نمی توان با آنها برجام را پیش برد.

عضو فراکسیون امید مجلس ادامه داد: از زمانی که آمریکا از برجام خارج شد، اروپایی ها در انجام تعهداتشان امروز و فردا کردند، بنابراین کاهش تعهدات برجامی از سوی ایران بهترین روشی بود که انتخاب شد.

نماینده مردم شیراز در مجلس دهم شورای اسلامی با تاکید بر موازنه توانمندی، اظهار داشت: هر تعهدی باید با موازنه پیش برود، تعهد دو طرفه است، وقتی طرف مقابل تن به اجرای تعهدات نمی دهند ایران نیز باید از تعهدات خود بکاهد، ما نشان دادیم توانمندی چنین موازنه ای را داریم و پا به پای غربی ها از برجام عقب می کشیم.

وی تاکید کرد: گام های کاهش تعهدات برجامی در واقع به معنای خروج از برجام نیست، برجام به عنوان سند بین المللی از نظر ایران معتبر است از سوی دیگر همین سند برای ایران حقی قائل شده که اگر طرفین به تکالیف خود عمل نکردند، ما نیز بر اساس توانمندی خود عمل کنیم.

عضو فراکسیون امید در مجلس با تاکید براینکه اروپایی ها قابل اعتماد نیستند، بیان داشت: بنابراین از آنجایی که برجام به ایران اجازه کاهش تعهدات را در مقابل بدعهدی داده است، روش دولت برای کاهش تعهدات به صورت گام به گام اقدام درستی به شمار می رود که از آن حمایت می کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet