خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1398/06/18 16:28:53
سرویس سیاسی
| واکنش ها به توهین یکی از سخنرانان علیه مجلس |

سالک: زیر سوال بردن مجلس، توهین به کل نظام است

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: انتقاد نباید به گونه‌ای  می بود،که  به دستگاه های تصمیم سازی مثل مجلس شورای اسلامی توهین شود؛ چرا که زیر سوال بردن مجلس در واقع توهین به کل نظام است.
سالک: زیر سوال بردن مجلس، توهین به کل نظام است عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: انتقاد نباید به گونه‌ای  می بود،که  به دستگاه های تصمیم سازی مثل مجلس شورای اسلامی توهین شود؛ چرا که زیر سوال بردن مجلس در واقع توهین به کل نظام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201903103305613958.jpg سالک:,زیر,سوال,بردن,مجلس،,توهین,به,کل,نظام,است Icana

احمد سالک کاشانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به توهین یکی از سخنرانان  مذهبی علیه مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و  اظهار داشت:  حجت الاسلام پناهیان در رابطه با مسئله شفافیت آرا صحبت هایی  داشته اند، اما این مسئله نباید به گونه‌ای  می بود، که  به دستگاه های تصمیم سازی مثل مجلس شورای اسلامی توهین شود؛ چرا که زیر سوال بردن مجلس در واقع توهین به کل نظام است.

بنده از موافقان طرح شفافیت آرا نمایندگان مجلس هستم

وی در ادامه افزود: بنده از موافقان طرح شفافیت آرا نمایندگان مجلس هستم؛ چرا که مسئله شفافیت بسیار مهم است و نمی توان به آسانی از آن گذر کرد؛ بنابراین هرچه که ما بتوانیم در رابطه با مسائل کشور و مسئولیت پذیری‌ها با مردم شفاف باشیم، قطعا این روش به نفع کشورمان خواهد بود.

همه افراد می توانند به دستگاه های گوناگون کشورانتقاد منطقی داشته باشند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس به شیوه انتقاد نسبت به دستگاه‌های مختلف کشور اشاره و تاکید کرد: باید برای هر کسی این حق را قائل دانست که نسبت به دستگاه های گوناگون کشورانتقاد منطقی داشته باشد، اما قطعا این شیوه برخورد که به نهاد تصمیم سازی مثل مجلس شورای اسلامی توهین شود، درست نیست.

انتقاد منطقی با تخریب و توهین فاصله بسیاری دارد

نماینده مردم اصفهان در ادامه افزود: انتقاد منطقی با تخریب و توهین فاصله بسیاری دارد؛ چرا که انتقاد منطقی و سازنده سبب رشد و تعالی کشور می‌شود و  این مسئله بسیار مهم است و نباید از آن غافل شویم.

هتاکی و توهین از شخصیت و اخلاق به دور است

وی  تصریح کرد: هتاکی و توهین از شخصیت و اخلاق به دور است، بنابراین شدیدا مخالف هتاکی نسبت به مناصب مختلف جمهوری اسلامی هستیم؛ قطعا همه مسئولان باید  نقد پذیر باشند و  یادمان باشد، که انتقاد منطقی و معقول سبب رشد و تعالی کشور می شود.

هرگونه توهین و تخریب نسبت به دستگاه‌های مختلف کشور را محکوم می کنیم

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به سخنرانی یکی از شخصیت‌های مذهبی علیه مجلس اشاره و اظهار کرد: هرگونه توهین و تخریب نسبت به دستگاه‌های مختلف کشور را محکوم می کنیم؛ حالا این شخصیت هر کسی که می‌خواهد، باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet