ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1398/06/20 10:00:56
سرویس سیاسی
سالک با اشاره به حضور مقتدی صدر در کنار مقام معظم رهبری عنوان کرد:

بیگانگان هرگز نمی توانند "مقتدی صدر" را از ایران جدا کنند

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: رسانه های بیگانه اگر صبح تا شب نسبت به جمهوری اسلامی تحلیل های ضد و نقیض خود را انجام دهند، نمی توانند افرادی همچون مقتدی صدر را از ایران جدا کنند.
بیگانگان هرگز نمی توانند "مقتدی صدر" را از ایران جدا کنند عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: رسانه های بیگانه اگر صبح تا شب نسبت به جمهوری اسلامی تحلیل های ضد و نقیض خود را انجام دهند، نمی توانند افرادی همچون مقتدی صدر را از ایران جدا کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903106442304680.jpg بیگانگان,هرگز,نمی,توانند,"مقتدی,صدر",را,از,ایران,جدا,کنند Icana

احمد سالک کاشانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به حضور مقتدی صدر در کشورمان اشاره و اظهار داشت:  در قرن بیستم انقلابی در گوشه ای از جهان به نام انقلاب اسلامی ایران با رهبری حضرت امام ( ره) شکل گرفته است.

وی در ادامه افزود: همچنان که چهل سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران می گذرد، در حال حاضر ما شاهد این هستیم که دیگرشرق و غربی وجود ندارد، بنابراین همگان هم به این مسئله مهم پی برده اند که نبرد، نبرد بین اسلام ناب محمدی با استکبار جهانی است.

اقتدار ایران با صلابت، معادلات شیطان بزرگ برهم زده است

نماینده مردم اصفهان به اقتدار جمهوری اسلامی ایران در مجامع بین‌المللی اشاره و تصریح کرد: اقتدار ایران با صلابت، معادلات شیطان بزرگ و عوامل رسانه‌ای آن را تحت‌ الشعاع قرار داده است، بنابراین هرکسی که در گذشته با جمهوری اسلامی اندک زاویه‌ای داشت، امروزه اطمینان پیدا کرده اند که تنها قدرتی که می شود به آن تکیه کرد؛ ایران اسلامی با رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای است.

 قطار انقلاب با تدبیر و درایت رهبر معظم انقلاب در حال حرکت است

عضو فراکسیون ولایی مجلس در ادامه افزود: قطار انقلاب با تدبیر و درایت رهبر معظم انقلاب در حال عبور است، بنابراین هر کسی که از آن عقب بماند؛ خودش دچار ضرر و زیان می شود.

حضور مقتدی صدر در ایران، بیانگر اقتدار جمهوری اسلامی ایران است

سالک به حضور مقتدی صدر از رهبران شیعیان عراق در مراسم شام غریبان حسینه امام خمینی اشاره و تاکید کرد: حضور مقتدی صدر در ایران، بیانگر اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

این نماینده مردم در مجلس دهم  در پرسش به سوالی مبنی بر اینکه رسانه های بیگانه مقتدی صدر را  رهبری، ضد ایرانی مطرح می کردند اما حضورش در ایران چیز دیگری را بیان می کند، اشاره و اظهار کرد: قطعا، تبلیغات رسانه‌های بیگانه نسبت به ایران به جایی نخواهد رسید و اگر شبانه روز هم تحلیل‌ها و تبلیغات غیر کارشناسانه ای انجام دهند ؛ در حقیقت، نمی توانند افرادی همچون مقتدی صدر را از انقلاب اسلامی ایران جدا کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet