آغاز امامت اما زمان (عج)
1398/06/20 17:37:14
سرویس سیاسی
سعیدی مطرح کرد:

حضور "مقتدی صدر" در ایران همه بافته های رسانه های غربی را پنبه کرد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: در مقطعی که رسانه‌های بیگانه مطرح می کردند که مواضع مقتدی صدر  نسبت به ایران رادیکالی است در حقیقت این رهبر شیعیان عراق با حضور خود در حسینه امام (ره) نشان داده است که تمامی بافته‌های این رسانه ها جز توهم چیز دیگری نیست.
حضور "مقتدی صدر" در ایران همه بافته های رسانه های غربی را پنبه کرد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: در مقطعی که رسانه‌های بیگانه مطرح می کردند که مواضع مقتدی صدر  نسبت به ایران رادیکالی است در حقیقت این رهبر شیعیان عراق با حضور خود در حسینه امام (ره) نشان داده است که تمامی بافته‌های این رسانه ها جز توهم چیز دیگری نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201902100865978440.jpg حضور,"مقتدی,صدر",در,ایران,همه,بافته,های,رسانه,های,غربی,را,پنبه,کرد Icana

محمد اسماعیل سعیدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به حضور "مقتدی صدر" از رهبران، شیعیان عراق در کشورمان اشاره و اظهار داشت: متاسفانه هژمونی رسانه‌ای غرب، بی میل نیستند که میان رهبران عراق که در منطقه صاحب نفوذ هستند؛ اختلاف ایجاد کنند.

دشمنان برای رسیدن به اهداف پلید خود دست به هر کاری می زنند

وی در ادامه افزود: با توجه به نفوذ آرمان‌های امام (ره) در بین ملت عراق، دشمنان می خواهند؛ به گونه‌ای وانمود کنند که هیچ رابطه و الگویی در میان رهبران عراق با انقلاب ایران وجود ندارد و در این سال های اخیرهم تجربه نشان داده است که دشمنان دست به هر تبلیغات سویی زده اند تا به اهداف خود پلید خود دست پیدا کنند.

ارتباطات تنگاتنگی بین رهبران مذهبی عراق با رهبرمعظم انقلاب وجود دارد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس به سابقه رفت و آمدهای رهبران مذهبی عراق با رهبر معظم انقلاب، اشاره و تصریح کرد: در طول سالیانی که صدام و رژیم بعث عراق در این کشور حاکم بودند؛ ارتباطات تنگاتنگی بین رهبران مذهبی عراق با رهبرمعظم انقلاب وجود داشت؛ در حال حاضر هم که این رفت و آمدها با عشق و علاقه بیشتری صورت می‌گیرد؛ البته ناگفته نماند که ایران اسلامی ازهیچ‌گونه کمک‌های مادی و معنوی برای سرنگونی رژیم بعث و ایجاد امنیت پایدار برای ملت عراق دریغ نکرده است.

انقلاب ایران برای سرنگونی داعش از هیچ گونه کمکی نسبت به ملت عراق کوتاهی نکرده است

نماینده مردم تبریز در ادامه افزود: بنابراین در جریان گروه‌های تکفیری درعراق که با حمایت‌های آمریکا و اسرائیل شکل گرفته بودند، بازهم انقلاب ایران از هیچ‌گونه کمک مادی و معنوی برای سرنگونی آنها دریغ نکرده است تا امنیتی پایدار برای ملت عراق صورت بپذیرد.

 انقلاب ایران همیشه در کنار ملت عراق بوده است

این نماینده مردم در مجلس دهم به تحلیل رسانه‌های بیگانه نسبت به مواضع مقتدی صدر درباره ایران اشاره و اظهار کرد: تجربه نشان داده است که انقلاب ایران همیشه در کنار ملت عراق بوده است و البته رهبران سیاسی و مذهبی عراق هم همیشه به ایران اعتماد داشته اند. بنابراین اگر اختلاف سلیقه‌هایی در این مدت از سوی مقتدی صدر مشاهده شده بود، این به معنای ابراز مخالفت با ایران نبوده است، بلکه بخاطر شرایطی که در کشورعراق وجود داشت؛ بعضا یکسری مواضعی را اتخاذ کردند اما این در راستای مخالفت با انقلاب ایران و رهبری نبوده است.

حضور مقتدی صدر در کنار رهبر انقلاب پیام صریح و شفافی را به غربی ها گوش زد کرد

سعیدی در ادامه افزود: در مقطعی که رسانه‌های بیگانه مطرح می کردند که مواضع مقتدی صدر  نسبت به ایران رادیکالی است در حقیقت این رهبر شیعیان عراق با حضور خود در حسینه امام (ره) نشان داده است که تمامی بافته‌های این رسانه ها جز توهم چیز دیگری نیست و مجددا نظام رسانه‌ای غرب با تحیل‌های غیر کارشانسانه رسوایی دیگر برای اربابانشان بوجود آوردند.

وی به پیام حضور مقتدی صدر در کنار رهبر انقلاب اشاره و تصریح کرد: حضور "مقتدی صدر" در کنار رهبر انقلاب پیام صریح و شفافی را به غربی ها گوش زد کرد و آن هم این است که دشمنان هیچ‌گاه نمی توانند، بین دو ملت ایران و عراق انشقاق ایجاد کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet