ایام محرم 1398
1388/07/21 14:16:00
سرویس صحن
زارعی در نطق میان دستور:

1+5 فرصت سوزی نکند

**نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، به کشورهای ۱+۵ و مذاکره کننده در مباحث هسته‌ای نسبت به هرگونه فرصت سوزی و اتلاف وقت هشدار داد.

به گزارش خانه ملت، "علی اصغر زارعی" روز سه‌شنبه در نطق میان دستور گفت: ضمن هشیار باش مسئولین مذاکره کننده کشور برای رصد کردن برخی تلاش‌هایی که (در جهت تحریم ایران) در جریان است به کشورهای 1+5 نیز هشدار می‌دهیم چنانچه فرصت سوزی کرده و از صبر و حوصله ملت ایران سوء استفاده نمایند چه بسا مجلس از دولت بخواهد از پایبندی به مقرراتی که آنان خود را متعهد به رعایت آن نمی‌دانند خارج شود و از این مذاکرات خسته‌کننده طولانی کناره‌گیری کند.

عضو کمیسیون انرژی در مجلس گفت: طرح یهودی سازی مسجد الاقصی و جنایات رژیم صهیونیستی و شهرک نشینان تندرو، در نهایت با مقاومت مردم مسلمان فلسطین به شکست انجامید.

وی این دستاورد را ثمره مقاومت در برابر زیاده خواهی دشمنان و اتکال به نصرت الهی و توانایی‌های معنوی ملت فلسطین دانست.

زارعی مقاومت را رمزی شگرف دانست که در عمل ثابت کرده، هیچ یک از توطئه‌های صهیونیست‌ها در برابر آن تاب ایثارگری نداشته و نخواهد داشت.

وی سکوت مجامع بین‌المللی و رژیم‌های منطقه و از همه مهمتر سران کشورهای مسلمان آزمونی مجدد بود که همگی در آن مردود شدند و آبروی نداشته شان نزد مردم منطقه و جهاد که شاهد چنین فجایعی می‌باشند، ریخته شد.

زارعی گفت: ملت بزرگ ایران و ما نمایندگان مجلس همچون گذشته از آرمان ملت مظلوم فلسطین حمایت نموده و این موفقیت را بر امت فلسطین تبریک می‌گوییم.

وی خاطرنشان کرد: از دولت یمن می‌خواهیم از دام‌هایی که استعمار پیر و شبکه‌های صهیونیستی و القاعده پهن کرده‌اند بپرهیزند و با روش‌های منطقی‌تر نسبت به فرونشاندن درگیر‌ی‌ها اقدام کنند.

وی تصریح کرد: انتخابات عظیم 22 خرداد جمهوری اسلامی ایران با حضور 85 درصدی مردم شریف ایران حکایت از قدرت مولفه‌های ملی و عمیق‌تر بودن باور آنان به مبانی نظام، آرمان‌های حضرت امام (ره) رهنمودهای مقام معظم رهبری و امیدوار بودن به توانایی‌ها و خلاقیت‌های درونی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet