ایام محرم 1398
1398/06/21 21:47:34
سرویس سیاسی
| واکنش ها به توهین یکی از سخنرانان علیه مجلس |

بدری: مخالف توهین به شأن مجلس هستم

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: موافق شفافیت آرای نمایندگان و مخالف توهین به شان و جایگاه مجلس شورای اسلامی هستم.
بدری: مخالف توهین به شأن مجلس هستم نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: موافق شفافیت آرای نمایندگان و مخالف توهین به شان و جایگاه مجلس شورای اسلامی هستم. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105753612437.jpg بدری:,مخالف,توهین,به,شأن,مجلس,هستم Icana

صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اظهارات توهین آمیز یکی از سخنرانان تهران به مجلس و نمایندگان در مراسم عزاداری ماه محرم گفت: توهین به شأن مجلس شورای اسلامی به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس افزود: نمایندگان مجلس عصاره ملت هستند و جایگاه مجلس شورای اسلامی در قانون اساسی، بیانات بنیانگذار جموری اسلامی و مقام معظم رهبری روشن و رفیع است لذا توهین به مجلس به عنوان یکی از قوای سه گانه و ارکان حکومت جمهوری اسلامی هیچ توجیهی ندارد.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان این که موافق طرح شفافیت آراء نمایندگان است و به دو فوریت آن نیز رای مثبت داده است اظهار داشت: موافقت یا مخالفت با یک طرح یا لایحه نباید به بهانه ای برای زیرپا گذاشتن موازین اخلاقی و زیرسوال بردن شان مجلس شورای اسلامی بدل شود.

وی با بیان اینکه  وحدت و یکپارچگی را نیاز اصلی کشور می داند و گفت: اظهارات تفرقه برانگیز و تنش زا خلاف مصالح کشور است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet