هدر موبایل
1398/06/23 13:16:55
سرویس سیاسی
آزادی خواه؛

"سید حسن نصرالله"به دنیا گوش زد کرد که محور مقاومت ذیل پرچم "ولایت  فقیه" است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: سید حسن نصرالله به دنیا فهماند که محور مقاومت ذیل پرچم ولایت  فقیه است، بنابراین ما باید برای شکوفایی هر چه بهتر کشور منویات رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
"سید حسن نصرالله"به دنیا گوش زد کرد که محور مقاومت ذیل پرچم "ولایت  فقیه" است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: سید حسن نصرالله به دنیا فهماند که محور مقاومت ذیل پرچم ولایت  فقیه است، بنابراین ما باید برای شکوفایی هر چه بهتر کشور منویات رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201902106047877587.jpg "سید,حسن,نصرالله"به,دنیا,گوش,زد,کرد,که,محور,مقاومت,ذیل,پرچم,"ولایت, فقیه",است Icana

احد آزادی خواه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به سخنان صریح " سید حسن نصرالله" در رابطه با ایران و همچنین اطاعت پذیری اش نسبت به رهبری انقلاب اشاره و الظهار داشت: این که یک شخصیت علمی، سیاسی و مذهبی که از محبوبیت زیادی برخوردار است؛ اینچنین اطاعت پذیری اش را از رهبر معظم انقلاب با صدای رسا فریاد می زند؛ این مسئله مهم یعنی یک ظرفیت سرشار از معنویت و تقویت جبهه مقاومت اسلامی علیه استکبار شکل گرفته است.

محور مقاومت باید روز به روز تقویت شود

وی در ادامه افزود: شکل گیری جبهه مقاومت یک آرزوی دیرینه ای بود که بالاخره به وقوع پیوست و آن هم تشکیل یک جبهه مقتدر و هماهنگ از همه ملت‌ها، اقوام و ... با نگاه‌های سیاسی در جای، جای دنیا علیه یزیدیان زمان است.

نماینده مردم ملایر به لزوم تقویت محور مقاومت اشاره و تصریح کرد: قطعا محور مقاومت باید روز به روز تقویت شود و ما باید خود را آماده یک پیروزی بزرگ در منطقه کنیم و همچنین ملت‌های مظلوم هم آمادگی لازم را برای خروج از وضعیت نابسامان اقتصادی، معیشتی و امنیتی داشته باشند.

یک سخنرانی سید حسن نصرالله سبب عقب نشینی نتانیاهو و امثالهم می‌شود

عضو فراکسیون ولایی مجلس اظهار کرد: در حال حاضر خط مقاومت در لبنان با وجود سید حسن نصرالله با اندک امکانات سبب سردرگمی اسرائیل غاصب و جنایتکار شده است، بنابراین یک سخنرانی سید حسن نصرالله سبب عقب نشینی نتانیاهو و امثالهم می‌شود.

آزادی خواه تاکید کرد: سید حسن نصرالله به دنیا فهماند که محور مقاومت ذیل پرچم ولایت  فقیه است و قطعا ما باید برای شکوفایی هر چه بهتر کشور منویات رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهیم./

پایان

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet