خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/06/25 10:25:15
سرویس اجتماعی
سبحانی‌فر مطرح کرد:

فروش سرویس‌های غیرمجاز فیلتر شکن از طریق درگاه‌های بانکی مجاز

عضو ناظر کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه رایانه‌ای، با بیان اینکه بسیاری از سایت‌های فروش وی‌پی‌ان مجهز به درگاه پرداخت اینترنتی هستند، گفت: دستگاه‌های نظارتی باید به این موضوع ورود کرده و با متخلفان برخورد کنند.
فروش سرویس‌های غیرمجاز فیلتر شکن از طریق درگاه‌های بانکی مجاز عضو ناظر کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه رایانه‌ای، با بیان اینکه بسیاری از سایت‌های فروش وی‌پی‌ان مجهز به درگاه پرداخت اینترنتی هستند، گفت: دستگاه‌های نظارتی باید به این موضوع ورود کرده و با متخلفان برخورد کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201802104888693804.jpg فروش,سرویس‌های,غیرمجاز,فیلتر,شکن,از,طریق,درگاه‌های,بانکی,مجاز Icana

رمضانعلی سبحانی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در رابطه با وجود مافیای تجارت میلیاردی فروش وی‌پی‌ان و فیلترشکن، گفت: استفاده گسترده از وی‌پی‌ان و فیلترشکن برای دسترسی به شبکه‌های مجازی فیلتر شده تجارت پرسودی را برای برخی از افراد ایجاد کرده است.  

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه شناسایی فروشندگان  فیلترشکن، کار تخصصی و بسیار پیچیده‌ای است، افزود: متولیان و متخصصین باید در رابطه با عاملان فروش وی‌پی‌ان اظهار نظر کرده و اعلام کنند که این افراد داخلی و یا خارج نشین هستند.

فروش سرویس‌های غیرمجار از طریق درگاه‌های بانکی مجاز

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه بسیاری از سایت‌های فروش وی‌پی‌ان و فیلترشکن مجهز به درگاه بانکی و خدمات پرداخت آنلاین هستند، گفت: افرادی که در سایت‌ها با درگاه‌های بانکی مجاز اقدام به فروش وی‌پی‌ان می‌کنند به راحتی قابل شناسایی بوده و دستگاه‌های نظارتی و متولی باید به این موضوع ورود کرده و با متخلفان برخورد کنند.

بیشتر بخوانید: 

 

وزارت ارتباطات متولی برخورد با عاملان فروش وی‌پی‌ان نیست

رئیس کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه وزارت ارتباطات متولی برخورد با فیلترشکن‌ها و کاسبانش نیست، اضافه کرد: متولی نظارت و برخورد با عاملان فروش وی‌پی‌ان، کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه و دادگاه‌های مربوطه بوده و وزارت ارتباطات تنها اجرا کننده دستورات است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet