حلول ماه ربیع الاول
1388/07/21 16:29:00
سرویس بین الملل

دیدار کوهکن با نماینده صندوق جمعیت سازمان ملل متحد در ایران

**نماینده صندوق جمعیت سازمان ملل متحد در ایران ظهر سه‌شنبه محسن کوهکن رییس کمیته جمعیت و توسعه مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خانه ملت به نقل از اداره اخبار و رسانه های گروهی مجلس، در این دیدار کوهکن با اشاره به جایگاه کمیته جمعیت و توسعه در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای کمک به تحقق اهداف هزاره سازمان ملل متحد و گسترش ارتباطات با صندوق جمعیت سازمان ملل متحد اهتمام کافی دارند.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر شرکت هیات پارلمانی کشورمان در اجلاس آتی صندوق جمعیت سازمان ملل متحد در آدیس آبابا افزود: جمهوری اسلامی ایران از اعضای فعال صندوق جمعیت سازمان ملل متحد است و ارتباط ایران با این صندوق می‌تواند الگویی برای دیگر کشورهای منطقه باشد.

همچنین در این دیدار" اوز" نماینده جدید صندوق جمعیت سازمان ملل متحد در ایران با ابراز علاقه بر تداوم ارتباطات و تعاملات این صندوق با جمهوری اسلامی ایران گفت: امیدواریم روند همکاری‌ها در زمینه جمعیت در چهارچوب منافع مشترک همچنان ادامه یابد.

بعد از این ملاقات نماینده صندوق جمعیت سازمان ملل متحد در ایران از دفتر انجمن جمعیت و توسعه مجلس شورای اسلامی بازدید کرد و باتنی چند از نمایندگان عضو این کمیته به تبادل نظر پرداخت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet