خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/06/24 10:10:00
سرویس فرهنگی
اولادقباد خبر داد:

بررسی وضع زیرساخت‌ها برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها توسط فراکسیون زنان مجلس

رئیس فراکسیون زنان مجلس، از بررسی وضعیت آمادگی زیرساخت‌ها برای ورود زنان به ورزشگاه‌های سراسر کشور در نشست آتی این فراکسیون با حضور وزیر ورزش و جوانان و معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری خبر داد.
بررسی وضع زیرساخت‌ها برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها توسط فراکسیون زنان مجلس رئیس فراکسیون زنان مجلس، از بررسی وضعیت آمادگی زیرساخت‌ها برای ورود زنان به ورزشگاه‌های سراسر کشور در نشست آتی این فراکسیون با حضور وزیر ورزش و جوانان و معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201907103289051452.jpg بررسی,وضع,زیرساخت‌ها,برای,ورود,زنان,به,ورزشگاه‌ها,توسط,فراکسیون,زنان,مجلس Icana

فریده اولادقباد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد انتشار خبری از سوی رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال که در آن جزییات ورود زنان به ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقه فوتبال ایران و کامبوج را اعلام کرده بود، گفت: ما به عنوان نماینده نیمی از جمعیت کشور باید تمام مطالباتشان را پیگیری کنیم که پیگیری میزان آماده شدن زیرساخت ها برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها یکی از این مطالبات است، ضمن اینکه موضوعی بود که اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در نشستی که با وزیر ورزش و جوانان در مردادماه سال جاری داشتند نیز مطرح کردند.

نماینده مردم تهران، ری، شمرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این نشست وزیر ورزش و جوانان هم گزارشی را ارائه داد مبنی بر اینکه زیرساخت‌های لازم برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها در تعدادی از ورزشگاه‌ها فراهم شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی هفته آینده نیز نشستی با وزیر ورزش و جوانان و معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برگزار خواهد کرد.

رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: این نشست به منظور بررسی میزان آمادگی زیرساخت‌‎های لازم در ورزشگاه‌ها برای ورود زنان به ورزشگاه‌های سراسر کشور برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در نشست 7 مردادماه سال جاری فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفته بود که در این جا اعلام می‌کنم زیرساخت‌های لازم برای ورود بانوان به تمام ورزشگاه‌های سراسر کشور فراهم است و هیچ مشکلی در این مورد وجود ندارد. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet