خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/06/24 15:35:12
سرویس سیاسی
ابراهیمی:

برگزاری انتخابات الکترونیکی شفافیت را افزایش می‌دهد

عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه برگزاری انتخابات الکترونیکی شفافیت را افزایش می‌دهد، گفت: اما یکی از معایب برگزاری انتخابات مجلس، وعده‌های اجرائی است که کاندیداها می‌دهند و باید این مشکل رفع شود.
برگزاری انتخابات الکترونیکی شفافیت را افزایش می‌دهد عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه برگزاری انتخابات الکترونیکی شفافیت را افزایش می‌دهد، گفت: اما یکی از معایب برگزاری انتخابات مجلس، وعده‌های اجرائی است که کاندیداها می‌دهند و باید این مشکل رفع شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201903101397285764.jpg برگزاری,انتخابات,الکترونیکی,شفافیت,را,افزایش,می‌دهد Icana

علی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص برگزاری انتخابات الکترونیکی، اظهار داشت: برگزاری انتخابات بصورت الکترونیکی منجر به کاهش احتمال تقلب و خرید و فروش رای می‌شود اما برگزاری انتخابات الکترونیکی به شفافیت بیشتر می‌شود.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با توجه به اینکه در مدل برگزاری انتخابات کشور، زمان تبلیغات محدود است و کاندیداها وعده‌هایی می‌دهند که در چهارچوب وظایف قوه مقننه نیست که باید این شرایط تغییر کند.

وی با بیان اینکه برگزاری انتخابات به شیوه الکترونیکی مشکلاتی که در این مدل از انتخابات وجود دارد را تغییر نمی‌دهد و تنها شفافیت را افزایش می‌دهد، افزود: عیب نحوه فعلی برگزاری انتخابات کشور این است که کاندیداها نمی‌توانند خود را به خوبی معرفی کنند و رای دهندگان نیز نمی‌توانند شناخت صحیحی از کاندیداها به دست آورند.

ابراهیمی با اشاره به نبود احزاب مسئولیت‌پذیر، ادامه داد: هنوز احزاب مسئولیت پذیری در کشور نداریم و مردم براساس قول اجرائی کاندیداها رای می‌دهند و همین شرایط مشکلات را افزایش می‌دهد.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید کاندیداهای انتخابات مجلس وعده اجرائی بدهند زیرا وظیفه مجلس قانونگذاری و نظارت است و حوزه اجرا بر عهده دولت است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet