هدر موبایل
1398/06/24 13:48:26
سرویس سیاسی
ساداتی نژاد:

پالس‌های غرب برای انجام مذاکره ایران و آمریکا فریبکارانه است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است زمانی که درحال نتیجه‌گیری از مقاومت هستیم نباید تن به مذاکره یا دیداری با آمریکایی‌ها بدهیم که این مقاومت را تحت‌الشعاع قرار دهد.
پالس‌های غرب برای انجام مذاکره ایران و آمریکا فریبکارانه است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است زمانی که درحال نتیجه‌گیری از مقاومت هستیم نباید تن به مذاکره یا دیداری با آمریکایی‌ها بدهیم که این مقاومت را تحت‌الشعاع قرار دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201704107677372195.jpg پالس‌های,غرب,برای,انجام,مذاکره,ایران,و,آمریکا,فریبکارانه,است Icana

سید جواد ساداتی‌نژاد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تلاش‌هایی که غرب برای صورت گرفتن حتی یک دیدار میان روحانی و سران آمریکایی در جریان سفر آینده وی به نیویورک انجام می‌شود، گفت: تکلیف مذاکره با آمریکا مشخص است و آزموده را آزمودن خطاست.

نماینده مردم کاشان، آران  و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه عملا نتیجه مذاکره با آمریکا را در جریان مذاکرات به گروه 1+5 دیدیم، عنوان کرد: روش و منش آمریکایی ها قابل تغییر نیست و ما نیز تغییر رویکردی در آن ندیدیم ضمن اینکه حتی اگر بر اساس تمام الگوهای علمی قضیه را بررسی کنیم، در حال حاضر دیدار و مذاکره با آمریکا با شرایط فعلی منفعتی ندارد.

وی ادامه داد: در حال حاضر شرایط به گونه ای است که افرادی با سلایق سیاسی مختلف که که در حوزه دیپلماسی و اقتصاد صاحب نظر هستند نیز معتقدند که نباید مقاومت ملت ایران که در حال نتیجه دادن است را با یک مذاکره یا دیدار با آمریکایی ها دچار چالش کرد.

منافع آمریکا به شدت نیازمند مذاکره با ایران است

ساداتی نژاد اضافه کرد: دشمن به طرز فریبکارانه‌ای در حال فرستادن پالس هایی است و می خواهد حوزه مقاومت ایران را دچار اختلال کند اما باید بدانیم که مذاکره و دیدار با آمریکایی ها هیچ آورده ای برای ملت ایران نداشته و باعث اختلال در مسیر پرقدرت جمهوری اسلامی می شود چرا که هم اکنون اقتصاد مقاومتی در حال جواب دادن است.

وی افزود: آمریکایی ها بر اساس طراحی هایشان که بر اساس منافع صورت می گیرد به شدت به مذاکره با ایران نیاز دارند در حالی که این کار نه تنها هیچ نفعی برای ایران نداشته بلکه به ضرر ما نیز هست.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: ترامپ به شدت به دنبال این است که عکسی با روحانی داشته باشد و در جریان رقابت های انتخاباتی 2020 جلب توجه کند لذا ما نباید وارد بازی سران آمریکا شویم و باید شأن خود را بیش از اینها بدانیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet