خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/06/24 13:09:00
سرویس فرهنگی
گل محمدی:

مناسب‌سازی فضای ورزشگاه‌ها برای ورود بانوان در حال انجام است

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، از تلاش وزارت ورزش و جوانان و شرکت توسعه و تجهیز برای آماده‌سازی فضای ورزشگاه‌ها به منظور ایجاد شرایط مناسب برای ورود بانوان به این اماکن جهت تماشای بازی‌های ملی خبر داد.
مناسب‌سازی فضای ورزشگاه‌ها برای ورود بانوان در حال انجام است مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، از تلاش وزارت ورزش و جوانان و شرکت توسعه و تجهیز برای آماده‌سازی فضای ورزشگاه‌ها به منظور ایجاد شرایط مناسب برای ورود بانوان به این اماکن جهت تماشای بازی‌های ملی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201806106206749013.jpg مناسب‌سازی,فضای,ورزشگاه‌ها,برای,ورود,بانوان,در,حال,انجام,است Icana

رضا گل‌محمدی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت، در مورد انتشار خبری از سوی رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال که در آن جزییات ورود زنان به ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقه فوتبال ایران و کامبوج را اعلام کرده بود، گفت: بر اساس اظهارنظر مسئولان مربوطه فعلا وزارت ورزش و جوانان و شرکت توسعه و تجهیز تمام تلاش خود را بکار گرفته‌اند تا زیرساخت‌های لازم برای ورود بانوان به ورزشگاه‌ها به منظور تماشای بازی‌هایی که در سطح ملی برگزار می‌شود، فراهم شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، ادامه داد: این احتمال وجود دارد که زیرساخت‌های لازم جهت ورود بانوان به ورزشگاه برای تماشای بازی ایران و کامبوج فراهم شده و بتوانیم در آن زمان پذیرای بانوان باشیم.

وی با اشاره به موانع موجود برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها، تصریح کرد: بخشی از این موانع به زیرساخت‌ها و فضاسازی مناسب در اماکن ورزشی برمی‌گردد، چرا که فضای این اماکن باید به گونه‌ای تغییر پیدا کند که حضور بانوان در آنها مغایر با شئونات فرهنگی کشور نباشد.

گل‌محمدی یادآور شد: وزارت ورزش و جوانان از یک سال گذشته به طور جدی تلاش‌ خود را برای آماده‌سازی زیرساخت‌ها برای ورود بانوان به ورزشگاه‌ها آغاز کرده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، تاکید کرد: هم‌اکنون نصب دوربین‌ها و مناسب‌سازی صندلی‌ها و گیت‌های ورودی ورزشگاه‌ها از جمله اقداماتی است که برای تحقق این مهم در حال انجام است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet