خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/06/25 14:00:00
سرویس فرهنگی
فرامرزیان:

معاونت توسعه ورزش قهرمانی مسئول پیگیری ورود زنان به ورزشگاه‌ها است

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان، با بیان اینکه رفع موانع قانونی برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها برعهده معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای است تاکیدکرد که این معاونت باید خبر نهایی در این خصوص را اعلام کند.
معاونت توسعه ورزش قهرمانی مسئول پیگیری ورود زنان به ورزشگاه‌ها است معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان، با بیان اینکه رفع موانع قانونی برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها برعهده معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای است تاکیدکرد که این معاونت باید خبر نهایی در این خصوص را اعلام کند. https://cdn.icana.ir/d/019/94740.jpg معاونت,توسعه,ورزش,قهرمانی,مسئول,پیگیری,ورود,زنان,به,ورزشگاه‌ها,است Icana

ژاله فرامرزیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد انتشار خبری از سوی رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال که در آن جزییات ورود زنان به ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقه فوتبال ایران و کامبوج را اعلام کرده بود، گفت: دولت به عنوان بالاترین مرجع و وزارت ورزش و جوانان هم که متولی اصلی این بخش بوده، نظر خود را در مورد ورود زنان به ورزشگاه‌ها به طور رسمی اعلام کرده‌اند.

وی تصریح کرد: به دنبال رفع تمام موانع قانونی برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها که برعهده معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای است و باید این حوزه پیگیری‌های لازم در این زمینه را انجام دهد، این مهم محقق خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان، تاکید کرد: معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در حال انجام هماهنگی‌های لازم برای رفع موانع موجود بوده و در نهایت خبر نهایی در این مورد را اعلام خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet