هدر موبایل
1398/06/24 13:44:40
سرویس فرهنگی
کاظمی خبر داد:

آماده‌سازی 80 درصد مدارس مناطق سیل زده برای مهرماه

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی از بازسازی ۸۰ درصد مدارس مناطق سیل زده در آستانه مهرماه خبر داد.
آماده‌سازی 80 درصد مدارس مناطق سیل زده برای مهرماه نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی از بازسازی 80 درصد مدارس مناطق سیل زده در آستانه مهرماه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904108925085311.jpg آماده‌سازی,80,درصد,مدارس,مناطق,سیل,زده,برای,مهرماه Icana

سیدحمیدرضا کاظمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره آماده سازی مدارس سیل‌زده در آستانه مهرماه، عنوان کرد: در حال حاضر عملیات بازسازی مدارس سیل زده در پلدختر و معمولان در حال انجام است و تلاش برای آماده‌سازی این مدارس برای مهرماه ادامه دارد.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 80 درصد مدارس سیل زده در حوزه‌ انتخابیه‌اش برای بهره‌برداری آماده است، افزود: این مدارس عمدتا تعمیری بوده که آماده بهره‌برداری بوده و مدارس تخریبی که حدود 20 درصد است همچنان نیاز به بازسازی دارد.

حمیدرضا کاظمی

 

وی اضافه کرد: در حال حاضر سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و خیرین مدرسه ساز فعالیت‌‎های خوبی را در  مناطق سیل زده آغاز کرده‌اند که جا دارد این فعالیت‌ها تقویت شود تا دانش آموازن مناطق سیل زده نیز بتوانند مانند سایر دانش آموزان از امکان تحصیل بهره‌مند شوند.

دانش آموازن مدارس تخریبی کجا مستقر می‌شوند؟

کاظمی یادآور شد: پیش بینی شده دانش آموازن کلاس‌های تخریبی در روستاها به صورت موقت در کانکس مستقر شوند و دانش آموزان کلاس‌های درس تخریبی در درون شهر نیز در سایر مدارس آماده بهره‌برداری به صورت شیفت دوم مشغول به تحصیل شوند تا 20 درصد مدارس تخریبی نیز آماده بهره برداری شود.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس اظهار امیدواری کرد که با توجه به حجم تخریب در مناطق سیل زده مسئولان توجه به ویژه به تحصیل دانش آموزان داشته باشند تا با آماده سازی مدارس، دانش آموزان از سایر دانش آموزان سراسر کشور عقب نمانند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet