هدر موبایل
1398/06/24 15:12:27
سرویس سیاسی
فلاحت پیشه:

نتانیاهو به دنبال تداوم تنش در کشور های اسلامی است

نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نتانیاهو به دنبال تداوم تنش در منطقه است و حملات پراکنده او به سوریه و لبنان با این هدف انجام می شود.
نتانیاهو به دنبال تداوم تنش در کشور های اسلامی است نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نتانیاهو به دنبال تداوم تنش در منطقه است و حملات پراکنده او به سوریه و لبنان با این هدف انجام می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201909105672568516.jpg نتانیاهو,به,دنبال,تداوم,تنش,در,کشور,های,اسلامی,است Icana

حشمت الله فلاحت‌پیشه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  اظهار داشت: شعار انتخاباتی نتانیاهو برا گسترش سرزمین های اشغالی و توسعه شهرک سازی ها شاید نه برای تحقق بلکه برای ایجاد تنش و بحران سازی باشد چرا که راهبرد ناامن سازی منطقه یکی از قدیمی ترین راهبردهای آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه بوده است.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران همواره با خویشتن داری و هوشمندی در منطقه حرکت کرده چرا که معتقد است کاهش تنش و خروج از وضعیت قرمز بهترین اتفاق برای جهان اسلام است.

وی در خصوص مواضع اخیر سید حسن نصرالله گفت: مردم لبنان به خوبی می دانند حزب الله اصلی ترین نیروی حفظ ثبات و استقلال لبنان است، دبیر کل این جریان نیز به پشتوانه همین مردم مواضع محکم و قاطعی اتخاذ می کند و در چنین شرایطی جریان سعدحریری به حاشیه می رود و تلاش می کند با بهره گیری از بازیگران خارجی فضا را به نفع خود تغییر دهد، اما نقش آفرینی این بازیگران نا امنی و بی اعتمادی را به همراه دارد./

پایان پیام.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet