خبرگزاری خانه ملت

آغاز امامت اما زمان (عج)
1398/06/25 15:34:00
سرویس سیاسی
حاجی دلیگانی مطرح کرد:

توان پهپادی یمنی‌ها چالشی برای عربستان سعودی

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت:حملات یمنی ها به تاسیسات عربستان نشان داد که دست جبهه مقاومت در برابر متجاوزان سعودی بسته نیست.
توان پهپادی یمنی‌ها چالشی برای عربستان سعودی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت:حملات یمنی ها به تاسیسات عربستان نشان داد که دست جبهه مقاومت در برابر متجاوزان سعودی بسته نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101855931886.jpg توان,پهپادی,یمنی‌ها,چالشی,برای,عربستان,سعودی Icana

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به حمله پهپادی یمن به تاسیسات عربستان،گفت: عملیات پهپادی یمنی‌ها که نشانگر توان بالای اطلاعاتی و نظامی مقاومت یمن است، لطمات سنگینی بر تاسیسات نفتی سعودی وارد کرده است.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم یمن استوار ، با شور و با روحیه سرسختی که دارند در جهت مقاومت حرکت می کنند و مقاومت یمن امروز نتیجه داده است.

بیشتر بخوانید:

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به نیروهای مزدور ائتلاف سعودی که از اقصی نقاط جهان به یمن گسیل شده اند، ادامه داد: قدرت جسمی و روحی یمنی ها و نیروهای مقاومت بسیار متفاوت است با افرادی که از کشورهای دیگر به عاریه برای ارتش عربستان گرفته شده اند و مزدور هستند.

حملات یمنی ها به تاسیسات عربستان نشان داد که دست جبهه مقاومت بسته نیست

حاجی دلیگانی تاکید کرد: بنابراین با همین نوع حرکتی که مردم یمن و انصارالله به صورت انقلابی انجام می دهند، قدرت و صبوریشان را از قیام امام حسین (ع) و توسل و دوستی با اهل بیت (ع) گرفته اند.

وی با بیان اینکه حملات یمنی ها به تاسیسات عربستان نشان داد که دست جبهه مقاومت در برابر متجاوزان سعودی بسته نیست، مطرح کرد: توان پهپادی یمنی‌ها، چالشی برای عربستان سعودی ایجاد کرده که ریاض با تسلیحات گران قیمت هم توان مقابله با آن را ندارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم مطرح کرد: عربستان و امارات از ائتلاف خارج خواهند شد، ولی ممکن است که شیطنت هایی را انجام دهند که با هوشیاری محور مقاومت و نیروهای یمنی این حرکت ها خاموش خواهد شد و در این میان مقاومت باید مراقب باشد که دچار شیطنت های عربستان نشوند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به تجمع عظیم مردم یمن در عید غدیر، تصریح کرد: این تجمع نشان دهنده عزم جزم مردم یمن  برای ادامه حرکت و مقاومت است؛ قطعا عربستان  بیش از این در باتلاق فرو خواهد رفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet