خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/06/25 14:58:11
سرویس سیاسی
رضایی:

طرح مذاکره واشنگتن با تهران سیاست "یکی به نعل می‌زند، یکی به میخ" است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد طرح رییس جمهور ایالات متحده برای مذاکره با تهران سیاست "یکی به نعل می‌زند، یکی به میخ" است.
طرح مذاکره واشنگتن با تهران سیاست "یکی به نعل می‌زند، یکی به میخ" است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد طرح رییس جمهور ایالات متحده برای مذاکره با تهران سیاست "یکی به نعل می‌زند، یکی به میخ" است. https://cdn.icana.ir/d/019/201712106428188256.jpg طرح,مذاکره,واشنگتن,با,تهران,سیاست,"یکی,به,نعل,می‌زند،,یکی,به,میخ",است Icana

محمدابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تلاش‌های برخی کشورهای اروپایی برای آماده سازی زمینه ای جهت دیدار روحانی با سران آمریکایی در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک، گفت: مقامات کاخ سفید عادت دارند که همواره سیاست رفتار دوگانه را در پیش بگیرند و به اصطلاح "یکی به نعل بزنند و یکی به میخ".

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بدون شک باید اذعان کرد قطعا شعارهایی که رییس جمهور آمریکا و سایر مقامات سیاسی واشنگتن مانند برایان هوک مبنی بر داشتن آمادگی برای مذاکره با ایران مطرح می کنند، بخشی از چارچوب سیاست اعمال فشار حداکثری علیه جمهوری اسلامی است.

مذاکره با کشوری که به تعهداتش در برجام پیابند نبوده، حتما همراه با زورگویی و فشار خواهد بود

وی با اشاره به اینکه هیچ فردی در داخل کشور نباید در دام طرح پیشنهادی مذاکره قرار بگیرد، ادامه داد: مذاکره با کشوری که به هیچ یک از تعهداتش در برجام پایبند نبوده، حتما همراه با زورگویی و فشار خواهد بود که این امر به هیچ عنوان در اصول دیپلماسی پذیرفته شده نیست.

محمد ابراهیم رضایی

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: باید یادآور شد رئیس‌جمهور آمریکا هفته گذشته در پاسخ به سوال خبرنگاری در کاخ سفید که در خصوص دیدار روسای جمهوری ایران و آمریکا در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل سوال می‌کرد، گفته بود "هر چیزی ممکن است!" اما امروز خلاف این امر توئیت زده که بیانگر رفتار فریبکارانه است.

ترامپ درصدد کسب موفقیت در آستانه انتخابات آمریکا است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: البته نباید فراموش کرد که ترامپ در آستانه انتخابات جدید این کشور قرار دارد و تمام تلاش خود را برای موفقیت در این عرصه انجام می دهد از این رو از ابزارها و حربه هایی مانند طرح مذاکره با ایران استفاده می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet