هدر موبایل
1398/06/25 15:53:00
سرویس سیاسی
گودرزی با اشاره به یک بام و دوهوای ترامپ:

اصل طرح مذاکره بدون پیش شرط "عملیات فریب" است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد طرح مذاکره بدون پیش شرط ترامپ با مقامات کشورمان، عملیات فریب است.
اصل طرح مذاکره بدون پیش شرط "عملیات فریب" است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد طرح مذاکره بدون پیش شرط ترامپ با مقامات کشورمان، عملیات فریب است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104443799653.jpg اصل,طرح,مذاکره,بدون,پیش,شرط,"عملیات,فریب",است Icana

مسعود گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با اقدامات و تلاش برخی کشورهای اروپایی برای آماده سازی زمینه دیدار روحانی با سران آمریکایی در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد، گفت: آمریکایی ها طی چند مدت گذشته با شکست در اجرای سیاست های ضدایرانی‌شان مواجه شده اند و همین امر سبب بهم ریختگی و ایجاد آشفتگی درتصمیم گیری هایشان شده است.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی در این راستا، اظهار کرد: شکست در اجرای طرح تابستان داغ، سرنگونی پهپاد متجاوز، شکست طرح ائتلاف دریایی خلیج فارس و غیره از جمله مسائلی هستند که با رفتار هوشمندانه جمهوری اسلامی روبرو شد و همین موضوع سبب شده امروزه دست برتر با کشورمان باشد.

ترامپ با موجی شدیدی از انتقادات در داخل کشورش روبرو است

وی با اشاره به اینکه امروزه ترامپ با موجی شدیدی از انتقادات در داخل کشورش روبرو است، ادامه داد: بر این اساس تلاش می کند با فرافکنی و طرح موضوعاتی مانند مذاکره بدون پیش شرط تا حدودی از فشارهای داخلی بکاهد و به نوعی عملیات فریب است.

کاخ سفید

مذاکره ای با آمریکایی ها صورت نخواهد گرفت

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه مذاکره ای با آمریکایی ها صورت نخواهد گرفت، تصریح کرد: این مهم در حالیست که چندی پیش دونالد ترامپ، رییس جمهور ایالات متحده آمریکا در گفت‌وگویی با اشاره به تمایلش برای مذاکره با مقام معظم رهبری و حسن روحانی، رئیس‌جمهوری، مدعی شد که واشنگتن بدون هیچ پیش‌شرطی با تهران مذاکره خواهد کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: البته آشفتگی مذکور نیز در پیام اخیر ترامپ وجود دارد که در توئیتی نوشته است " اخبار جعلی اعلام می‌کند که من مایلم با ایران «بدون هیچ شرطی» ملاقات کنم. این یک گزاره غلط است (مثل همیشه!)"./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet