آغاز هفته وحدت
1398/06/26 10:05:55
سرویس سیاسی
ابراهیمی با اشاره به اظهارات وزیرخارجه آمریکا:

نباید حمله به آرامکو دستاویزی برای دامن زدن به ایران هراسی قرار گیرد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد اظهارات وزیر خارجه آمریکا در مورد نقش کشورمان در حمله به پالایشگاه آرامکو بخشی از پازل ایران هراسی است.
نباید حمله به آرامکو دستاویزی برای دامن زدن به ایران هراسی قرار گیرد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد اظهارات وزیر خارجه آمریکا در مورد نقش کشورمان در حمله به پالایشگاه آرامکو بخشی از پازل ایران هراسی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201909104344138435.jpg نباید,حمله,به,آرامکو,دستاویزی,برای,دامن,زدن,به,ایران,هراسی,قرار,گیرد Icana

علیرضا ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به اینکه صحبت‌های اخیر وزیر خارجه ایالات متحده در مورد نقش کشورمان در حمله به مجموعه پالایشگاهی شرکت آرامکو فرافکنی محض است، گفت: تصور نمی کنم مایک پمپئو خودش نیز به حرف هایی که می زند، باور داشته باشد.

اظهارات مقامات آمریکایی بدون ارائه سند و مدرک است

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی در این خصوص، اظهار کرد: اظهارات مقامات آمریکایی بدون ارائه سند و مدرک است تا جایی که سناتور کریس مورفی از حزب دموکرات رفتار پمپئو را نابخردانه دانست.

وی ادامه داد: وزیر خارجه ایالات متحده عنوان کرده تهران پشت سر نزدیک به ۱۰۰ حمله به سعودی است و روحانی و ظریف تظاهر می کنند که خواهان دیپلماسی هستند این امر در حالیست که باید یادآور شد امروزه جمهوری اسلامی در صدر لیست کشورهایی قرار دارد که دیپلماسی و مذاکره را دردستور کارش قرار داده اما آمریکا کشوری است که در صدر لیست ناقضان معاهده های بین المللی است.

علیرضا ابراهیمی در غرفه خبرگزاری خانه ملت در نمایشگاه مطبوعات

برچسب زدن به کشورها سیاست قدیمی آمریکایی ها است

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه برچسب زدن به کشورها سیاست قدیمی آمریکایی ها است، تصریح کرد: می توان اذعان کرد اظهارات ضدایرانی پمپئو، بخشی از پازل ایران هراسی است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به نظر می رسد وزیر خارجه آمریکا باید بدنبال بهانه دیگری برای افزایش فشار حداکثری علیه تهران باشد زیرا حمله یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن در بیانیه ای تلوزیونی صریحا اعلام کرد که این عملیات در شرقی ترین نقطه عربستان حق قانونی و طبیعی‌شان در پاسخ به جنایت‌های متجاوزان و محاصره کشورشان طی ۵ سال گذشته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet