هدر موبایل
1398/06/26 09:01:00
سرویس فرهنگی
در کارگروه آموزش و تحقیقات مرکز نمایندگان ادوار صورت گرفت؛

بررسی وضعیت حوزه آموزش در آستانه سال تحصیلی

هفدهمین جلسه کارگروه آموزش و تحقیقات مرکز نمایندگان ادوار برگزار و در این نشست وضعیت مدارس و دانشگاه‌ها در آستانه سال تحصیلی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
بررسی وضعیت حوزه آموزش در آستانه سال تحصیلی هفدهمین جلسه کارگروه آموزش و تحقیقات مرکز نمایندگان ادوار برگزار و در این نشست وضعیت مدارس و دانشگاه‌ها در آستانه سال تحصیلی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201909102738151177.jpg بررسی,وضعیت,حوزه,آموزش,در,آستانه,سال,تحصیلی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، هفدهمین جلسه کارگروه آموزش و تحقیقات مرکز نمایندگان ادوار با حضور مدعوین از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در محل فراکسیون‌های مجلس برگزار شد.

در این نشست پس از تبادل اخبار روز و بررسی شرایط مدارس و دانشگاه‌ها به منظور شروع سال تحصیلی جدید، کمبودها و کاستی‌های نظام آموزشی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر لزوم آمادگی بیشتر وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در آستانه سال تحصیلی جدید تأکید شد.

نشست کارگروه آموزش نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی

 

همچنین مقرر شد در خصوص موضوع حذف کنکور و ارتقای نظام آموزشی نیز با توجه به اینکه تاکنون نظرات مرکز پژوهش‌ها اخذ و ایرادات وارده برطرف شده به منظور اتخاذ تصمیم نهایی از معاونین آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دعوت به عمل آید و نتایج کار با سند چشم‌انداز و اسناد بالادستی مربوطه تطبیق شود و نتیجه به صورت طرح آماده و تحویل ریاست مجلس شورای اسلامی شود./

پایان پیام
 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet