هدر موبایل
1398/06/27 08:46:29
سرویس استان ها
جاسمی خبرداد:

آغاز پروژه ساخت و ساز پالایشگاه آناهیتا کرمانشاه توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: پروژه ساخت و ساز پالایشگاه آناهیتا کرمانشاه توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء از ۶ ماهه دوم سال جاری آغاز می‌شود.
آغاز پروژه ساخت و ساز پالایشگاه آناهیتا کرمانشاه توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: پروژه ساخت و ساز پالایشگاه آناهیتا کرمانشاه توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء از 6 ماهه دوم سال جاری آغاز می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201608105967342727.jpg آغاز,پروژه,ساخت,و,ساز,پالایشگاه,آناهیتا,کرمانشاه,توسط,قرارگاه,سازندگی,خاتم‌الانبیاء Icana

سیدقاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص راه اندازی پالایشگاه آناهیتا کرمانشاه، اظهارداشت: پس از رایزنی‌های فراوان با مسئولان مختلف مقرر شد تا قرار گاه سازندگی خاتم الانبیاء راه اندازی این پروژه را برعهده گیرد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: جلسات فراوانی با مسئولان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا، مقامات و مسئولان کشوری صورت گرفته تا این پروژه مهم استان کرمانشاه هر چه سریعتر اجرائی شود.

وی در تشریح اقداماتی که برای اجرائی شدن این پروژه طی شده است، افزود: این پروژه باید توسط شستا و صندوق بازنشستگی انجام می‌شد اما با رایزنی‌های صورت گرفته مقرر شده تا توسط قرارگاه خاتم‌الانبیاء خریداری شود و سپس پالایشگاه آناهیتا راه اندازی شود.

جاسمی ادامه داد: اقدامات اداری لازم انجام شده و ساخت و ساز پالایشگاه آناهیتا در 6 ماهه دوم سال شروع به کار می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در توافقات انجام شده مقرر گردید تا در مدت زمانی 3 ساله این پالایشگاه راه اندازی شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet