هدر موبایل
1398/06/29 08:47:00
سرویس اقتصادی
کاظم زاده:

افزایش قیمت بلیط حمل و نقل عمومی در ایام اربعین تخلف است

رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس گفت:نرخ حمل و نقل عمومی همواره در آغاز سال تعیین و افزایش می یابد و قطعا وزارت راه و شهرسازی نباید اجازه افزایش نرخ بلیط در ایام اربعین حسینی(ع) را بدهد.
افزایش قیمت بلیط حمل و نقل عمومی در ایام اربعین تخلف است رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس گفت:نرخ حمل و نقل عمومی همواره در آغاز سال تعیین و افزایش می یابد و قطعا وزارت راه و شهرسازی نباید اجازه افزایش نرخ بلیط در ایام اربعین حسینی(ع) را بدهد. https://cdn.icana.ir/d/019/125083.jpg افزایش,قیمت,بلیط,حمل,و,نقل,عمومی,در,ایام,اربعین,تخلف,است Icana

شادمهر کاظم زاده عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تعیین تکلیف تعرفه حمل و نقل در ایام اربعین حسینی(ع)، گفت: متأسفانه نرخ حمل و نقل عمومی در ایام پرمتقاضی افزایش چشمگیری پیدا کرده و این مسئله در سایه خلاء نظارتی صورت می گیرد.

شادمهر کاظم زاده در مناظره خانه ملت با عنوان حمل و نقل ریلی و مزیت های آن

نماینده مردم دهلران، آبدانان و دره شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ایام اربعین حسینی(ع) در پیش است و مردم برای انتقال به مرزها و سفر به کشور عراق، از حمل و نقل عمومی از جمله حمل و نقل ریلی، هوایی و جاده ای استفاده می کنند.

افزایش نرخ بلیط حمل و نقل عمومی در سال گذشته بر خلاف وعده مسئولان

وی گفت: در سال گذشته شاهد بودیم که با وجود وعده مسئولان برای تغییر نکردن نرخ بلیط حمل و نقل عمومی اما عملا قیمت بلیط‌ها افزایش یافت و این مسئله موجب نارضایتی زائران مراسم اربعین شد.

قیمت بلیط حمل و نقل ریلی، هوایی و جاده ای در اربعین امسال افزایش نخواهد یافت

نرخ حمل و نقل عمومی همواره در آغاز سال تعیین و افزایش می یابد و قطعا وزارت راه و شهرسازی نباید اجازه افزایش نرخ بلیط در ایام اربعین حسینی (ع) را بدهد

کاظم زاده با بیان اینکه قیمت بلیط حمل و نقل ریلی، هوایی و جاده ای در اربعین امسال افزایش نخواهد یافت، گفت: نرخ حمل و نقل عمومی همواره در آغاز سال تعیین و افزایش می یابد و قطعا وزارت راه و شهرسازی نباید اجازه افزایش نرخ بلیط در ایام اربعین حسینی(ع) را بدهد.

افزایش قیمت بلیط حمل و نقل عمومی در ایام اربعین تخلف است

رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس، با اعلام اینکه افزایش قیمت بلیط حمل و نقل عمومی در ایام اربعین تخلف است، افزود: شرکت های مربوطه از جمله سازمان حمل و نقل و راهداری و شرکت راه آهن و سازمان هواپیمایی نظارت دقیقی برای نحوه تعیین قیمت ها در این ایام داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet